Fridge magnet wooden gears

Завтра може бути пізно...

  • Подобається0Не подобається
  • 31 Травня 2014, 09:00

Нинішній світ настільки різноманітний та багатогранний, що аж у голові паморочиться. Маса нової інформації, сотні нових винаходів, щодня найвидатніші вчені світу ламають голови над створенням чогось нового, науково-технічна революція не зупиняється ні на хвилинку, пропонуючи нам безліч цікавих речей, які суттєво полегшують наше життя. Діти освоюють мобільний телефон і комп’ютер раніше, ніж буквар.
 

Скільки ж користі ці речі принесли для нас: уже не треба тижнями чекати листа, достатньо натиснути кілька клавіш, і вже через кілька секунд ви на зв’язку із потрібною людиною, не треба просиджувати годинами в бібліотеці, аби знайти необхідну інформацію, достатньо скористатись глобальною мережею Інтернет, в якій є все.

Спілкуючись із людьми старшого покоління, я часто запитую про їхню молодість, і постійно чую розповіді про тоталітарну радянську систему, в якій всі були, як один, ніхто не мав права виділятись, бути собою. Всі робили і вчили те, що нав’язувала радянська влада. Але, разом із тим, радянська система освіти визначала розумні норми поведінки, яких дотримувались усі. Дітей учили таким поняттям, як порядок і дисципліна, саме навчання і ставлення до нього були не такими, як зараз. Молодь росла в іншому середовищі, тому учні писали твори, а не скачували їх з Інтернету, так, як ми це робимо, читали книжки, а не дивились фільми, самі готували шпаргалки, а не купляли їх у магазині, одягалися хоч однаково, проте пристойно, а не так, як сьогоднішня молодь, грали у футбол на стадіоні або просто на вулиці, а не вдома за комп’ютером, спілкувались вживу, а не годинами по телефону – це все вчило їх жити, працювати, досягати, а найголовніше – мислити.

Сьогоднішні реалії життя такі, що наші батьки змушені влаштовуватись на 2-3 роботи, аби ми були одягнені і ситі. Але, на жаль, у цьому життєвому вирі у батьків просто не вистачає часу на виховання дітей, тому за цей процес беруться телевізор та Інтернет… Постійні реклами, токшоу, серіали, мультфільми та фільми… Це те, що ми постійно бачимо по телевізору.

Сформована доросла людина здатна фільтрувати отриману інформацію, а от діти все сприймають так, як їм це подає телевізор, вважаючи це за норму… На жаль, багато фільмів і мультфільмів несуть у собі багато бруду, який осідає у головах і серцях підростаючого покоління. Велика кількість розпусти призводить до того, що сьогодні в Україні, як і в Європі, масово спостерігається гомосексуалізм, який можна часто зустріти серед молоді. Більше того, частина підлітків ставиться до цього спокійно, не кажучи про алкоголь, тютюн і наркотики.

Підлітками керує постійне бажання виділитись.

Більшість підлітків має погане здоров’я, але яким воно може бути при сьогоднішній екології, способі життя і пасивному ставленні до спорту?

Коли учень, прийшовши зі школи, сідає за комп’ютер, замість того, аби піти у спорт зал, записатись на якусь спортивну секцію або ж просто провести активно час. А що ми розповімо наступним поколінням про свою молодість? Про те, як сиділи годинами за «компом» і поринали в ігри, які є такою ж залежністю, як і алкоголізм або наркоманія?

Інколи доходить до абсурду, коли молода людина починає кидати гроші у гру, аби досягти у ній вищого рівня… Разом із тим, підліток «садить» зір, заробляє сколіоз, згорбившись годинами, псується і нервова система, приходить постійна агресія, яка притаманна більшості ігор, це відбивається у наших вчинках… Найжахливіше те, що ми не в змозі самі вибратися із цих чорних тенет, тому дуже важливо, аби поряд бути батьки, які наставлять нас на правильну дорогу. Адже ми – майбутнє країни, саме від нас залежить, якою вона буде далі. Якщо здорова нація, то здорова і держава.

Любі батьки, бережіть і виховуйте своїх дітей, бо сьогодні ви доглядаєте їх, а завтра вони – вас. Все, що ви даєте вашим чадам сьогодні, пригодиться їм у житті. Дайте нам основу, аби ми могли впевнено і голосно крокувати по життю. Не чекайте завтрашнього дня, бо, можливо, завтра буде пізно…

Дмитро КРАСИЛЕНКО, учень 11 класу Бершадської ЗОШ №1.


Дивіться також в розділі  Є така думка
» 15.06.2018 Я проживаю в Берізках-Бершадських. Досить часто зустрічаю в періодиці публікації жителів сіл, які стурбовані проблемою цін на сире молоко. Утримання корів у приватному господарстві – це питання виживання людей у селах. Свого часу дві корівки...
» 01.04.2018 Скільки пам’ятаю, наші депутати змінюють Конституцію «під себе». А простим людям від цього зовсім не краще. За роки незалежності кількість українців, які живуть за межею бідності, тільки зросла.
» 03.03.2018 Відгук на публікацію «Замітки з історії Бершаді» в газеті за 26 січня 2018 р.
» 19.01.2018 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження...
» 12.01.2018 Слово про матір
» 22.12.2017 Основа життя – здоров’я
» 01.12.2017 Підстав для звинувачення лікаря немає
» 25.11.2017 Не перетворюймо свято у формальність
» 16.12.2016 Продаж землі – найстрашніше зло після кріпацтва
» 29.07.2016 Зберегти пам’ять про рідну людину
Всі статті розділу Є така думка »
Цікаві фото
3 фото   
<b>На півдорозі до мрії</b><br />Питання газифікації правобережної частини району, по річці Південий Буг, за останні роки настільки набило оскомину...
2 фото   
<b>На вістрі уваги - боротьба з корупцією</b><br />Чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації відкрив і вів її очільник Антон Андрейцов. Перше...
7 фото   
<b>Стати кращими – не просто</b><br />До Дня працівників ветеринарної медицини: Напередодні професійного свята сиджу за столом над чистим аркушем паперу,...
2 фото   
<b>Нарада з питань газифікації району</b><br />Голова районної державної адміністрації Олександр Снігур 28 серпня 2012 року провів чергову робочу нараду щодо...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Ратушняк Олександр Матвійович (1899) 1899 р., українець, селянин. Страчений ворогами в 1944 р. як заложник. Похов. с. Чапаєвка.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Завтра може бути пізно... - Точка зору - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення