Знову про "Третю силу"

  • 0
  • 16 Вересня 2014, 09:00

Не так давно учасник бойових дій в Афганістані Анатолій Івасик виступив із пропозицією створити в районі об’єднання «Третя сила». Яка його мета?

Чим конкретно займатимуться учасники цього об’єднання?
Детальніше про це розповідає Анатолій ІВАСИК.

– Ідея створення такого об’єднання виникла у зв’язку з подіями, які відбуваються в країні. Є загроза для України, оскільки ведуться бойові дії, неоголошена війна. Нам, громадянам, належить боронити свій край, свою державу, треба бути готовими до захисту рідної землі. Мета об’єднання «Третя сила» – забезпечення миру і спокою, безпеки громадян. Звісно, є виконавча влада, правоохоронні органи, громадські формування з охорони громадського порядку в територіальних громадах, але наша власна ініціатива на місцевому рівні нічим не завадить. Потрібно, щоб усі люди були зацікавлені у створенні безпечних умов. Кожна небайдужа людина, яка вважає себе патріотом, може долучитися до цієї справи. Ми діятимемо відповідно до вимог законодавства і співпрацюватимемо з владою, правоохоронними органами, громадськими формуваннями, адже мета у нас спільна.

Чому така назва – «Третя сила»? Бо ми абсолютно ні від кого не залежимо, ні перед ким не маємо зобов’язань, ми на місці приймаємо рішення відповідно до тієї ситуації, яка склалася в територіальній громаді, районі. Ми – це група учасників бойових дій в Афганістані, які й підтримали ідею створення об’єднання «Третя сила». Долучитися може кожен, окрім тих, хто брав участь в Антимайдані.

Може виникнути запитання: а чи не забагато створюється різних структур, організацій? Як координувати їхню діяльність? Найголовніше – забезпечити мир і спокій. У нас є досвід, ми знаємо, як діяти в таких екстремальних умовах, і будемо всіляко допомагати району, суспільству і державі. Потрібно все робити для її захисту.

Стосовно легалізації нашої діяльності. Ми повідомили в органи юстиції про створення об’єднання «Третя сила», однак статуту, рахунку не маємо, діятимемо з власної ініціативи, на громадських засадах. Сподіваємося, що бойові дії скоро припиняться, і потреба в реєстрації об’єднання відпаде.

До речі, мережа таких об’єднань на Вінниччині шириться. Чим активніше проводитиметься робота, тим більше гарантій безпеки, а правоохоронним органам і владі загалом буде простіше працювати.

За довідками і з пропозиціями звертатись по телефону 097-479-48-39.

Тільки разом, об’єднавшись, ми переможемо і станемо вільною європейською країною!


автор: Газета "Бершадський край"
Дивіться також в розділі  Є така думка
» 15.06.2018 Я проживаю в Берізках-Бершадських. Досить часто зустрічаю в періодиці публікації жителів сіл, які стурбовані проблемою цін на сире молоко. Утримання корів у приватному господарстві – це питання виживання людей у селах. Свого часу дві корівки...
» 01.04.2018 Скільки пам’ятаю, наші депутати змінюють Конституцію «під себе». А простим людям від цього зовсім не краще. За роки незалежності кількість українців, які живуть за межею бідності, тільки зросла.
» 03.03.2018 Відгук на публікацію «Замітки з історії Бершаді» в газеті за 26 січня 2018 р.
» 19.01.2018 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження...
» 12.01.2018 Слово про матір
» 22.12.2017 Основа життя – здоров’я
» 01.12.2017 Підстав для звинувачення лікаря немає
» 25.11.2017 Не перетворюймо свято у формальність
» 16.12.2016 Продаж землі – найстрашніше зло після кріпацтва
» 29.07.2016 Зберегти пам’ять про рідну людину
Всі статті розділу Є така думка »
Цікаві фото
19 фото   
3 фото   
7 фото   
5 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Дяківка
Чухнюк Євтух Демидович Українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.04.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
І знову трудящі бралися до мирної праці. В червні 1920 року в Бершаді був створений районний партійний комітет. Під керівництвом партійної організації налагоджувалося трудове творче життя. Приступили до відбудови цукрового заводу, ремонту школи. Селяни успішно провели осінню посівну кампанію, У вересні 1920 року в житті трудящих Бершаді сталася визначна подія — 120 незаможників... Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

Знову про "Третю силу" - Точка зору - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники