Fridge magnet wooden gears

Одна любов на все життя

  • Подобається8Не подобається
  • 25 Вересня 2009 р

Кажуть, що доля кожної людини пишеться у момент її народження. а щасливими стають ті, до кого вона є прихильною. Саме людиною з доброю долею можна назвати завідувача Крушинівським фельдшерсько-акушерським пунктом Григорія Тимофійовича Дунаєвського. Бо як ще можна охарактеризувати таку надзвичайно вірну людину, яка 46 років день у день, образно кажучи, не знімала білого халата, причому, всі ці роки був відданий одній посаді, одному селу – Крушинівці, тобто, ось така собі одна любов на все життя. Майже півстоліття односельці зверталися до Григорія Тимофійовича за медичною допомогою, за порадою, за підтримкою. І ніколи не міг відмовити.

Г.Т. Дунаєвський – особистість непересічна, особлива, талановита, багатогранна, щиросердечна

Народився Г.Т. Дунаєвський у Михайлівці, там же закінчив середню школу. Потім вступив до Одеського медичного училища, де здобув фах фельдшера, і за направленням у 1963 році поїхав працювати у Крушинівку. Село і люди в ньому стали рідними, до найменших дрібниць знайомими і близькими, бо ж немає жодної оселі, де б не побував чи в тривожну, чи в радісну мить.
За високі показники в роботі, добросовісне ставлення до службових обов’язків, тактовність, ввічливість, розуміння у спілкуванні з пацієнтами його неодноразово нагороджували почесними грамотами, відзначали подяками, його портрет кілька разів красувався на Дошці пошани. Його вклад у розвиток медицини на селі визнають колеги-медики та пацієнти, і це є найвищою із відзнак. Бо для кожного медичного працівника їх думка багато важить. Григорія Тимофійовича Дунаєвського поважають за відповідальність, працелюбність, високу кваліфікацію… Це про нього можна сказати, що він як фельдшер відповідає певному еталону класичного медичного працівника: сумлінний, акуратний, надійний, знаючий, досвідчений, милосердний.
Крушинівський ФАП – звичайний сільський лікувально – профілактичний заклад, до його роботи майже ніколи не було претензій з боку контролюючих та вищестоящих організацій. Але, здається,.
що не для цього так відповідально працював тут фельдшер, бо дотримання норм санітарно-епідемічного режиму чи плану проведення щеплень, чи принципів профілактичної роботи на селі – все це на користь людям, які живуть і працюють поряд.
Можливо, доки молоді, більшість людей і не усвідомлює, як важливо. щоб у найменшому чи найвіддаленішому селі працював хороший фельдшер. Бо ми виросли, поїхали жити у великі міста, а в рідних селах залишилися наші старенькі батьки, які потребують медичної допомоги щоденно. І повезло тим, на чиєму шляху стрічаються такі вдумливі, спокійні, впевнені, інтелігентні сільські фельдшери, як Григорій Тимофійович. Він завжди вислухає, порадить, допоможе, підтримає. Недарма люди села називають його «наш доктор», бо за станом душі, за покликанням та й за обізнаністю він і є прототипом колишнього земського лікаря.
Г.Т. Дунаєвський – особистість непересічна, особлива, талановита, багатогранна, щиросердечна. Разом із дружиною Любов’ю Фомівною, яка за професією педагог, виростили двох дітей, які стали самодостатніми особистостями: син Валерій підтримав у професійному виборі батькову справу і став лікарем, а донька Людмила обрала фах юриста і працює доцентом кафедри криміналістики Київського національного університету ім. Шевченка. Вже й онуки підросли – Руслан та Людмила сьогодні студенти.
А подружжя Дунаєвських у красивому, затишному селі над Бугом радіють їх успіхам.
26 вересня Григорій Тимофійович святкує свій день народження – з’їдуться діти та онуки, прийдуть привітати односельці, яким подарував стільки років служби на медичній ниві. І хоч цей день він вже відзначає як пенсіонер, але ж як сказав поет «Звільняють академіків з посади, але не можна зняти з посади лікаря». Звичайно ж ні, бо клятва Гіппократа живе у душі і кличе йти туди, де є «синдром біди».
Колеги по роботі, друзі та знайомі завжди раді зустрічі з такою людиною, як Григорій Тимофійович. Хай же Бог подарує йому міцне здоров’я на багато щасливих літ, а Доля щоденно приносить приємні несподіванки та зустрічі з гарними людьми.
Людмила НІМЧУК, громадський кореспондент.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
5 фото   
<b>З надією на дощ</b><br />Людно було днями біля відомого на території Бирлівської територіальної громади Бурлакового джерела. З надією на...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора</b><br />Учасників туру &ndash; редакторів комунальних засобів масової інформації - щиро привітали керівники району &ndash;...
9 фото   
<b>У Бершаді знято пам'ятник В. Леніну</b><br />&#160;Не те, щоб повалено чи по-звірячому розтрощено. Просто вранці його не було на звичному місці. На його місці...
73 фото   
<b>Всі учасники</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Недорода Іван Дмитрович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.02.45.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Одна любов на все життя - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення