Заробітну плату працюючі отримують, а весь колектив, як і було колись, соціально захищений
Серед декількох організацій, розташованих поруч, дедалі більше починає виділятися ПП «Тандем». І обсягами робіт, і навіть зовнішнім видом приміщень.
Були, звичайно, і тут свої спади і підйоми. Починали у 2001 році, наприклад, з виготовлення тротуарної плитки. І якщо тоді було лише четверо працюючих, то тепер їх рахунок йде вже на десятки, і колектив здатний виконувати весь комплекс будівельних робіт, в тому числі меліоративних та гідротехнічних. А ще – по водопостачанню і відведенню стоків, будівництву ставків, очистці русел річок, займатися ремонтами приміщень – зокрема шкіл, будинків культури.
Щодо тротуарної плитки, то виготовляють її і до цього часу. А це означає, що нарікань на її якість немає, тому і є попит.
Роботи виконують як у своєму, так і в сусідніх районах. У Тростянці, наприклад, будували каналізаційну систему, у Чечельницькому районї – водогони, у Теплицькому – виконували культурно-технічні обсяги. Для цього є найнеобхідніша техніка. Крім того, надаються автопослуги кранами, автомобілями-довгомірами, екскаваторами, бульдозерами.
У районі немає жодної організації з таким набором спеціальної техніки, і її арсенал щороку поповнюється. Деякий збій у цьому плані стався через кризу.
Причому, ціни на послуги, які надаються, тут невисокі.
В кошторисі закладено лише 3-3,7 відсотка прибутку. А на такі кошти не розбагатієш.
Ціни на автопослуги теж помірні, бо це не основний вид діяльності.
Заробітну плату працюючі отримують, а весь колектив, як і було колись, соціально захищений.
На даному етапі тут формують його таким, з яким можна було б брати участь у тендерах на роботи. Для цього мають намір взяти ліцензію на їх виконання по всій території України.
Жалкують, звичайно, у цьому колективі, що держава останнім часом ніби відвернулася від виробничників. Як і йдеться десь у верхах про допомогу малому і середньому бізнесу, то у нас чомусь рахується, що це має бути торгівля. А що є ще і мале виробництво, ніби й забувають.
В.П. Шевченко, який очолює цей колектив, зумів зберегти його спеціалізацію і налагодити виробництво необхідної конкурентоздатної продукції. Тут в усьому відчувається організованість і професіоналізм, орієнтація на замовника. Сліди діяльності цієї організації у Бершаді простежуються вже на кожному кроці. Це і типові залізобетонні паркани різних форм, і подвір'я, доріжки, вимощені з їх плитки, і водогони по вулицях 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Ніколаєнка, дощові стоки. Непогані відгуки і про виконаний ремонт у будинку культури села Бирлівки.
Чимало робиться і в сусідніх районах. Останнім часом навіть комісією з Вінниці відзначено, що саме цей колектив найкраще працює на будівництві гідротехнічних споруд в Ободівці, у порівнянні з конкурентами.
Чи не найдошкульніше діє на підприємство велике податкове навантаження. А ще в колективі чомусь вважають, що й влада іноді на місцях не завжди розуміє, що його фахівці вміють і хочуть працювати.
В даний час тут готові виконати найрізноманітніші замовлення з високою якістю.
Вузької спеціалізації, як було колись, давно вже не визнають. Тож і результати дають про себе знати.
Павло КУШПЕЛ