Fridge magnet wooden gears

14 лютого – День Святого Валентина

  • Подобається0Не подобається
  • 10 Лютого 2012, 09:00


Наперекір зимі, яка цього року по-справжньому лютує морозами, в лютому до нас приходить справді весняне свято – День Святого Валентина. В Україну воно прийшло недавно, із Заходу, та стало скоро святом всіх закоханих, бо несе із собою радість, поцілунки і кохання.

Багато легенд існує про цей день. Та найголовніше, що саме він здатний творити чудеса – тисячі посланьсердечок розлітаються із зізнанням кохання, ніжності, надії на взаємні почуття.

Отож, як би не лютувала зима, а весна і любов переможуть всі труднощі.

Дехто вважає, що сучасна молодь «розпустилась, далі нікуди». Але в нас є на це власна точка зору.

Хоча, зрештою, ми маємо і самі пам'ятати про оточуючих і зважати, що серед сірого натовпу є і розбиті серця, і малі діти, і люди з різними точками зору, які теж не схвалюють публічних поцілунків.

В Україні немає законів, які б забороняли подібні вияви ніжності на вулиці. Комусь це здається правильним, а хтось в опозиції. Але є країни, у яких навіть у кримінальному кодексі прописані заборони і покарання за так звану «нескромність».

Як гадаєте, скільки закоханих пар, які цілуються, бачить, скажімо, вінницький трамвайчик упродовж робочого дня на вулицях міста? А ось наприклад індійські трамвайчики – жодної. Це тому, що така поведінка може комусь здатись непристойною і закоханих замкнуть на 3 місяці в тюремній камері (було б добре, якби разом). В Індонезії максимальний термін – 10 років ув'язнення або 100 тисяч доларів штрафу. Складається враження, що не люди такі закони вигадували! У Малайзії штраф складає 75 доларів, але він присуджується і за зовсім невинний поцілунок.

В Англії місцями діє заборона цілуватись на перонах залізничних колій. Хоча місцевим мешканцям вона здається кумедною, тим більше, що завдяки їй виникає бажання отримати заборонене.

А ось у арабських країнах краще залишатись слухняними, бо за порушення можна отримати 74 удари батогом.

А може і більше, адже саме стільки присудили іранській кінозірці лише за те, що дозволила на врученні премії за кращий фільм року режисеру картини потиснути їй руку і поцілувати чоло.

Утім, саме цей закон не розповсюджується на туристів.

Не так давно в одному з ресторанів Дубая цілувалась парочка британців. Але після ув'язнення на місяць, штрафу сумою 280 доларів з кожного та депортацією, бо їх поведінка порушувала суспільну мораль, цілуватись їм більше не захочеться (та й нам також).

Отож, Україна має нам здаватись раєм для закоханих, адже єдиною перешкодою для поцілунків на людях можуть бути лише несхвальні погляди оточуючих, які, зрештою, можна і не помічати, якщо міцно заплющити очі.

Неймовірно, але навіть у Америці, де повітря, кажуть, пахне свободою, закони у деяких штатах передбачають обмеження на подібний вияв пристрастей. У штаті Айова поцілунок не може тривати довше 5, а в Південній Дакоті – 3 хвилин. Також існують легенди, що в деяких містах Індіани та Каліфорнії вусатим чоловікам заборонено цілувати «людську особу», а в Колорадо по неділях чоловікам не можна цілувати власних дружин. Цікаво, як на таке відреагували б наші хлопці?

Також не вітають поцілунки в громадських місцях Японії, Китаю, Кореї. У деяких народів Африки поцілунки взагалі заборонені релігією, мовляв, під час нього можна втягнути дух іншої людини.

Проблеми «за» і «проти» поцілунків в громадських місцях немає хіба що у папуасів. Подейкують, що вони не вміють цілуватися, а ніжність і турботу виявляють обгризуванням вій або викушуванням у партнера вошей.

У нашій же країні у кожного власна думка і критерії «аморальності», У одних принципова позиція «інтим лише за зачиненими дверима», у інших – «хай цілуються на здоров'я, аби лиш не в транспорті», або називають це явище нормальним, але уточнюють, що завжди знайдуться ті, хто цілується занадто відверто і в непідходящих місцях. А треті думають: «ну і чому я мушу дивитись, як вони «смакують» один одним, наганяють мені оскомину?!» Добре це чи зле, вирішувати самим закоханим Але, думаю, мерія Бершаді точно не заперечує, оскільки в райцентрі у нас чимало романтичних місць.

А от що думають молоді бершадці про поцілунки в громадських місцях… Таня: – Не дуже позитивно. 50 на 50. Я вважаю, що поцілунки – це інтимна справа кожного і не треба це виносити на загал. Особисто я на людях не цілуюсь.

Саша: – Я вважаю, що відносини між людьми – це дуже особисте. І поцілунки – це те, що на людях краще не показувати.

Алла: – Я чула, що в деяких країнах за поцілунки на людях штрафують. Але вважаю, що це не правильно. Адже поцілунки – це дуже приємна і хороша річ, тому не можна їх забороняти.

Настя: – Негативно ставлюсь.

Стояти облизуватись на зупинці в усіх на очах – хіба це добре?!

Володимир: – Якщо ці поцілунки є щирими, то, звичайно, позитивно до них ставлюсь.

Олег: – Тут є дві сторони. З однієї негативно, тому що збоку чиїсь поцілунки можуть здатися не дуже гарними. Але з іншого боку, це такий собі екстрим – цілуватись в усіх на очах. Тим більше, що є люди, яким і байдуже, чи людей навколо багато.

Насправді, поцілунки – це дуже добра справа. Байдуже, чи в громадських місцях, чи в темній кімнаті. Головне не забувати – поцілунок має залишатись чимось святим. І, мабуть, бажано таки намагатись стримувати свою пристрасть на людях!

Юлія ШЕВЧЕНКО, студентка 5 курсу Інституту філології й журналістики Вінницького педуніверситету. м. Бершадь.


Дивіться також в розділі  Є така думка
» 15.06.2018 Я проживаю в Берізках-Бершадських. Досить часто зустрічаю в періодиці публікації жителів сіл, які стурбовані проблемою цін на сире молоко. Утримання корів у приватному господарстві – це питання виживання людей у селах. Свого часу дві корівки...
» 01.04.2018 Скільки пам’ятаю, наші депутати змінюють Конституцію «під себе». А простим людям від цього зовсім не краще. За роки незалежності кількість українців, які живуть за межею бідності, тільки зросла.
» 03.03.2018 Відгук на публікацію «Замітки з історії Бершаді» в газеті за 26 січня 2018 р.
» 19.01.2018 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження...
» 12.01.2018 Слово про матір
» 22.12.2017 Основа життя – здоров’я
» 01.12.2017 Підстав для звинувачення лікаря немає
» 25.11.2017 Не перетворюймо свято у формальність
» 16.12.2016 Продаж землі – найстрашніше зло після кріпацтва
» 29.07.2016 Зберегти пам’ять про рідну людину
Всі статті розділу Є така думка »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Змагання держслужбовців</b><br />Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято &ndash; на центральному стадіоні міста проходили...
2 фото   
<b>Новий герб і прапор міста</b><br />Сесія міської ради затвердила герб та прапор міста, які розроблені на основі місцевих історичних джерел та пам’яток з...
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Соколовський Петро Олексійович (1896) 1896 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.12.44.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

14 лютого – День Святого Валентина - Точка зору - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення