Fridge magnet wooden gears

Культура

 Звітний концерт

Звітний концерт

30 Квітня 2011, 14:14 / Заходи

29 квітня о 16 годині у актовій залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбувся звітний концерт відділу народних інструментів "З Україною в серці", присвячений 20-й річниці незалежності України. Розпочав захід оркестр народних інструментів (кер. Л. Ковальчук), у виконанні якого прозвучав "Кубинський танок" муз. О. Зубенко. Ансамбль сопілкарів виконав... читати далі ...»

На знімку: Євдокія Трохименко за ткацьким верстатом зі своїми внучками – Оксаною (ліворуч) та Оленою. І згорточок старого полотна…

І згорточок старого полотна…

29 Квітня 2011, 09:00 / Світ захоплень / Велика Киріївка / Устя

Сьогодні вітрини магазинів заповнені одягом – блузи, сукні, штани, спідниці та все інше на будьякий смак. Аби грошей вистачило! Важко уявити, що колись усього цього не було. Євдокія Семенівна, жителька Усті, багато бачила і пережила на своєму віку. Їй трохи більше за сімдесят, та пам’ять має ясну, чіпку. Згадує, що в роки її дитинства та юності важко було і з харчами, і з одягом. Ще малою... читати далі ...»


На знімку: М. Г.Паламарчук і член гуртка «Народні умільці» Надія Паламарчук демонструють вироби учнів Шкатулки – своїми руками

Шкатулки – своїми руками

29 Квітня 2011, 09:00 / Світ захоплень

Другий рік працює в Хмарівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів гурток «Народні умільці», який веде вчитель М.Г. Паламарчук. Майже два десятки дітей навчає Микола Григорович мистецтву різьби по дереву. Серед них третьокласники Максим Лавренюк, Інна Петришина, учні 5 класу Сергій Паламарчук, Вікторія Медведчук, шести - класники Євген Стахов, Юлія Паламарчук, учні 7 класу Мирослава Чернега,... читати далі ...»

На святі козацької слави Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій

Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій

29 Квітня 2011, 09:00 / Заходи / Бершадь / Баланівка

Черговий виїзд редакторського корпусу виявився вже до меншого, сорокатисячного району, але зовсім не менш значимого і не менш цікавого за попередні. Тож почуте й побачене справило незабутнє враження, заставило задуматися, проаналізувати й поновити свій життєвий запас, відчути місцеву своєрідність різнопланової діяльності влади, трудових колективів та особистостей, сьогодення яких тісно... читати далі ...»

 Автори книги – діти

Автори книги – діти

29 Квітня 2011, 09:00 / Освіта і наука

Випускними альбомами зараз нікого не здивуєш. Виходить дитина з дитсадка і на пам’ять їй залишається барвистий фотоальбом. А згодом такі зшитки з’являються в школі, в інших місцях, куди веде людину доля. Це – чудово, адже це – пам’ять, зафіксована у неповторних миттєвостях життя. Правда, іноді такі альбоми бувають не зовсім цікавими. І вчителька початкових класів Бершадської... читати далі ...»

 Бершадщина: відчуйте смак сільського туризму

Бершадщина: відчуйте смак сільського туризму


Бершадщина здавна вабить своєю багатою, розкішною природою, різноманітними ландшафтами, агрокліматичними, геологічними, зоогеографічними зонами. У річках і ставках водяться короп, карась, сом, окунь, щука та інша риба. Але найбільше наш край славиться річкою Південний Буг, який протікає блакитною стрічкою через села Шумилово, Сумівку, Кошаринці, Берізки-Бершадські, Джулинку, Красносілку,... читати далі ...»

 Зустріч з священиками

Зустріч з священиками


У вівторок останнього тижня Великого Посту група священиків Української Православної Церкви зустрілась з головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром. Під час зустрічі мова йшла про підготовку до Пасхи, про розвиток та проблеми релігійних громад. Олександр Федорович наголосив на необхідності духовного відродження, а також створення рівних умов для розвитку усіх конфесій. Священики привітали владу... читати далі ...»

 Символи Великодня

Символи Великодня

22 Квітня 2011, 09:00 / Освіта і наука / Поташня

Напередодні Великодня одне із занять гуртка «Юний етнограф» при музеї культури села Поташні ми присвятили цьому найшанованішому у народі святу. Метою заняття стало ознайомлення з мистецтвом писанки: її різновидами, методами виконання, послідовністю розпису, візерунками, заготовками для розпису. Із приходом християнства писанки стали символом Великодня – свята Воскресіння Ісуса Христа.... читати далі ...»

 Розмалюю писанку, розмалюю…

Розмалюю писанку, розмалюю…

22 Квітня 2011, 09:00 / Світ захоплень / Флорино

Якщо ви ніколи не дарували батькам і друзям власноруч розписану писанку – цієї весни обов’язково подаруйте. Адже то найліпше Великоднє вітання. Історія писанок, як символу весняного відродження природи, сягає в далеке минуле і пов’язана з ритуалом весняного відродження на землі. Християни, які перейняли звичай писати писанки, побачили в ньому знак воскресіння і вічного життя. Мудрі люди... читати далі ...»

 Бібліотека отримала подарунок

Бібліотека отримала подарунок

22 Квітня 2011, 09:00 / Освіта і наука

Всесвітній день книги і авторського права – це свято авторів, видавців, вчителів, бібліотекарів, громадських і приватних інститутів, гуманітарних неурядових організацій, засобів масової інформації і всіх, хто причетний до книжкової справи. Генеральна конференція ЮНЕСКО, що в 1995 році проходила в Парижі, заснувала Всесвітній день книги і авторського права та Премію ЮНЕСКО за пропаганду... читати далі ...»

Сторінки:
141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131



Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Останні новини культурного життя Бершаді та Бершадщини
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники