Fridge magnet wooden gears

Бібліотека отримала подарунок

  • Подобається0Не подобається
  • 22 Квітня 2011, 09:00

Всесвітній день книги і авторського права – це свято авторів, видавців, вчителів, бібліотекарів, громадських і приватних інститутів, гуманітарних неурядових організацій, засобів масової інформації і всіх, хто причетний до книжкової справи.

Генеральна конференція ЮНЕСКО, що в 1995 році проходила в Парижі, заснувала Всесвітній день книги і авторського права та Премію ЮНЕСКО за пропаганду ідеалів толерантності в дитячій і юнацькій літературі.

Нині перед суспільством, у зв’язку з зростанням міграцій, інформаційною революцією, новими викликами часу, стає актуальним творення світу, в якому є місце для всіх народів, усіх релігій, усіх особистостей.

Напередодні відзначення Всесвітнього дня книги і авторського права районна бібліотека стала учасником семінару, проведеного в обласній бібліотеці для юнацтва Конгресом національних громад України. Провідною темою семінару було озна - йомлення його учасників з проектом «Українські книжки для виховання толерантності».

Районна бібліотека, як учасник семінару, отримала в подарунок 24 книги. Окремі з них про історію Голокосту на теренах України, про долю українських євреїв в роки війни. Тут вміщено матеріали про події, які відбувались в Києві, Львові, Вінниці, Немирові, Тульчині.
Книги вчать не тільки співчувати трагедії, але й дають можливість відчути іншу культуру, зрозуміти, що в нас немає іншого виходу, як навчитись розуміти і толерантно ставитися до людини іншої культури.

Навчально-методичні посібники з протидії дискримінації, расизму, антисемітизму можуть бути використані вчителями, учнями у вивченні курсів історії України та всесвітньої історії в 9-11 класах, при складанні факультативного курсу чи в проведенні окремих занять з толерантності, міжкультурної компетентності та протидії ксенофобії.

Організаторами проекту «Українські книжки для виховання толерантності» в Україні є Музей «Дім Анни Франк».

Любов СЕРБІНА, провідний методист Бершадської районної бібліотеки.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
3 фото   
<b>«Поет усього людства…»</b><br />Так сказала про Тараса Шевченка відома англійська політична діячка Полін Бентлі. &ndash; Тарас Шевченко виходить за...
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
6 фото   
<b>Звіт голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки</b><br />Звіт голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Бурлаки щодо соціально-економічного розвитку району за I...
4 фото   
<b>Сонячне свято в Серединці</b><br />Цьогоріч традиційне свято – День села – було незвичним, адже відзначалося 65-річчя незабутнього Василя Думанського…
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Тищенко Микита Трифонович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 25.01.45. Похов. Польща.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Бібліотека отримала подарунок - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники