На знімку: заступник начальника центру поштового зв’язку Т.В. Кісик (справа наліво) на сортувальній дільниці з сортувальницями Л.В. Войтенко, Л.М. Олійник та листоношею по супроводу пошти О.І. Фоміним.
– Можливо, завдячуючи саме Оксані Григорівні, яка наполягала, щоб я продовжувала навчатися, маю вищу освіту, – зізналася Т.В. Кісик, яка у свій час закінчила Одеську національну академію зв’язку.
Зважаючи на те, що Тетяна Василівна має багатющий досвід роботи в галузі, цікаво було почути її думку про те, що ж найголовніше у діяльності поштовиків.
– Найголовніше в нашій роботі – люди, – переконана вона, – адже обслуговувати населення надзвичайно важко, і до кожного потрібно мати свій підхід. У нас працюють порядні, чесні, майже ідеальні люди, які отримують невисоку зарплату.
Тетяна Василівна справедливо вважає, що не варто казати людям того, чого сам не хочеш почути. Добро завжди повертається добром.
Чи не найбільше заступник начальника центру поштового зв’язку Т.В. Кісик вболіває за листонош, яких всього в колективі 179, з них в Бершадському районі – 123. Це, за її словами, бджоли, які носять мед у вулик. В основному саме завдяки листоношам пошта виживає. Пенсіонери їм дуже вдячні, адже багатьом із них листоноші доставляють не лише кореспонденцію і пенсію, а й найнеобхідніші товари, продукти, ліки, приймають платежі – за користування телефоном, електроенергією, газом, а ще й – для відправки – посилки, бандеролі, перекази. До речі, бершадські поштовики єдині в області, які доставляють пошту п’ять разів на тиждень.
У розмові Тетяна Василівна наголошувала на тому, що пошта останнім часом надає чимало нових послуг. Люди вже звикли до таких, як доставка товарів, ліки на замовлення, фотопослуги, але не всі ще знають про кур’єрську доставку, завдяки якій можна відправити прискореним порядком посилку, передачу до будь-якого міста, райцентру України. А ще є такі послуги, як пріоритетні відправлення, термінові перекази (їх отримують протягом трьох годин), власна марка – це коли будь-які особа або організація замовляють власний конверт чи марку.
Серед багатьох завдань поштового зв’язку організація передплати на періодичні видання – одне з основних. Каталог нині громіздкий, в ньому дуже багато видань, однак листоноші або у будь-якому відділенні зв’язку допоможуть оформити передплату на улюблені газети і журнали. Серед читачів найбільшою популярністю користуються районна газета «Бершадський край», «Сільські вісті», «Газета по-українськи», «Голос України», «Вінниччина», «Вінницька газета», «Порадниця», які мають найбільші тиражі в районі. Велика заслуга в цьому колективу центру поштового зв’язку, зокрема, й особисто Т.В. Кісик, яка щоденно опікується цим питанням.
– Тетяна Василівна охоче передає нам свій досвід, допомагає у всьому, – говорить інструктор з передплати С.І.
Олійник. – Вона дійсно висококваліфікований фахівець, ерудована, комунікабельна людина, яка завжди поступає по справедливості. Тому й користується у колективі заслуженим авторитетом і повагою.
Не секрет, що центр поштового зв’язку №8, який зараз очолює Леонід Маркович Бучек, один із кращих серед споріднених підприємств не лише в області, а й в Україні. Це спільний результат колективу усіх поштовиків. Тетяна Василівна відзначила також плідну співпрацю з районною та міською владою, сільськими головами, які сприяють в роботі відділень зв’язку. Традиційно поштовики ефективно співпрацюють з керівниками закладів освіти, культури, охорони здоров’я, ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» та інших підприємств, організацій і установ.
Сподіваємося, що вони не втрачатимуть своїх позицій і в майбутньому.
І насамкінець про те, що днями Т.В. Кісик святкуватиме гарний ювілей.
Приєднуємося до усіх привітань і щиро бажаємо Тетяні Василівні міцного здоров’я, щастя, радості, злагоди і благополуччя, невичерпної енергії і наснаги в роботі, шани від людей.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.