Fridge magnet wooden gears

ДО ПОСІВНОЇ – ГОТОВІ

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Березня 2009 р

Які б труднощі не довелося долати сільгосптоваровиробникам, з основними своїми обов'язками – вирощувати хліб, вони, як правило, справляються. Щоправда, стратегія виживання, яка формується на основі багатьох факторів, у кожному із сільгоспформувань своя. А з сукупності отих факторів і складається кінцевий результат.
Наприклад, особливістю сільгоспформувань, що на території флоринської територіальної громади, є те, що грунти тут далеко не найкращі, а от урожаї щороку одні з найщедріших.

Агротехніці, технологіям тут приділяється чимало уваги, але чи можливо було б їх дотримуватися, не приділяючи належної уваги підготовці відповідного арсеналу машин та механізмів, кадрів. Наприклад, хоч березень дощовий, прохолодний, а в механізованому загоні, який очолює О.А.
Лукащук, повним ходом велися роботи, щоб і в цьому році не менш урожайним було поле. У господарстві сформовано оптимальну структуру машинно-тракторного парку, заздалегідь підібрані кадри для роботи. Техніка зберігається у добротних ангарах, що гарантує не тільки її збереженість, а й відповідні умови роботи тим, хто готує її до весни. Тут же, в ангарі, трактор "Джон-Дір", до якого є всі необхідні знаряддя і який у розпалі робіт запросто спроможний буде замінити щонайменше три трактори МТЗ.
На перший погляд ніби й дрібниця – у багатьох тепер також є імпортна техніка, насправді ж це означає, що тут заздалегідь подбали і про продуктивність праці на полях, і про те, щоб з виконанням агроприйомів, технологічних операцій вкладатися в кращі агротехнічні строки. А там, де це вдається, прибавка урожаю гарантована.
Здавалося б, усі в пору існування колгоспів працювали в одних умовах, але створити відповідну базу, яка тепер неабияк сприяє виживанню, спромоглися не в кожному селі. Не даремно механізатори тепер добрими словами згадують і попереднього керівника господарства, і нинішнього, які все зробили для того, щоб і механізований загін був огороджений, і щоб мати площадки з твердим покриттям, під'їзди до тракторної бригади і майстерні, і щоб більшість тракторів, комбайнів, причіпних знарядь зберігалися, як кажуть, під дахом.
Зі слів механізаторів, їм вже видано спецодяг. На місці проведення ремонтних робіт інженером з охорони праці В.В. Андреєвим обладнано відповідний куточок з охорони праці. На робочих місцях механізаторів прибрано, трактори обладнані електростартерним запуском.
Якщо перед виходом у поле механізаторів чи не найбільше цікавить заробітна плата тощо, то у Флорино у багатьох була деяка тривога з приводу підозр на неякісне пальне, через що передчасно може виходити з ладу паливна апаратура тракторів.
Багатьох цікавило, як тепер правильно переїжджати широкозахватними грунтообробними знаряддями, і навіть комбайнами, з поля на поле, щоб не бути оштрафованими згідно з поправками, внесеними останнім часом до правил вуличного руху. І відрадно, що на більшість запитань всі при бажанні мали нагоду почути роз'яснення начальника інспекції Держтехнагляду у Бершадському районі В.Г. Чорнобая, головного інженера управління агропромислового розвитку РДА А.М. Хрипливого та інженера з охорони праці цього управління Г.Д. Череушенка, які завітали у господарство з метою проведення технічного огляду машинно-тракторного парку.
Один із механізаторів навіть поцікавився, як можна домогтися підвищення продуктивності праці у весняну пору, коли трактор новий, а причіпне знаряддя застарілого зразка.
Щодо покращання технічного стану машин, який тут і без того міняється на краще з року в рік, то тепер, безумовно, вплинули на цей показник ще й передбачені чималі штрафні санкції на відповідальних за це осіб.
Якщо детальніше, то і у Флорино є ще до чого докласти рук механізаторам.
Однак в цілому до весняних польових робіт тут підготувалися непогано і організовано.
А це запорука того, що і в цьому році флоринська нива буде врожайною.
Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
12 фото   
<b>Естафета пам'яті "Слава визволителям України"</b><br />4 березня 2014 року Бершадщина святкувала 70 – річчя визволення району від німецько – фашистських загарбників....
6 фото   
<b>Знайомтеся: дільничні офіцери поліції</b><br />&#160;
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Войтенко Олекса Йосипович (1896) 1896 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 07.11.41.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ДО ПОСІВНОЇ – ГОТОВІ - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення