Використовуються унікальні процедури та операції, які забезпечують індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, а також сприяють вирішенню питання укомплектування вільних робочих місць для кожного роботодавця.
Державною службою зайнятості розроблені та впроваджені соціальні послуги нового покоління: – автоматизований підбір роботи в загальнодержавній базі вакансій, зокрема за відсутності клієнта, в нічний час; – автоматизований підбір роботи за допомогою татчскріну; – застосування системи безкоштовних SMS-повідомлень (номер 730); – цілодобове надання інформації засобами інформаційно-довідкової інтерактивної багатокабельної телефонної системи (0-800-5050-60), безкоштовно з стаціонарного телефону; – інтернет-послуги, у тому числі для розміщення резюме шукачами роботи та вакансій роботодавцями; – розміщення в школах профорієнтаційних терміналів «Живи і працюй в Україні!», які керуються з центрального сервера; – запроваджено використання пересувного профінформаційного мобільного центру.
Саме для цього нещодавно біля приміщення районного центру зайнятості розгорнув свою роботу мобільний центр професійної орієнтації. Директор центру зайнятості Ігор Кізлов та спеціалісти центру зустрічали цього дня людей біля спеціально облаштованого намету з метою надати відповіді на запитання громадян щодо вакансій на підприємствах району, можливість отримання нової професії для тих, хто перебуває на обліку в центрі зайнятості та сподівається знайти роботу в найближчий час.
«Це зовсім новий формат роботи, – говорить директор центру. – Тепер ми матимемо нагоду бути ближчими і доступнішими до людей в повному розумінні цього слова, принесемо їм більшу користь тим, що надамо всю необхідну інформацію про вакансії, ринок попиту на ту чи іншу професію, надамо інформаційні матеріали (буклети, брошури) прямо в їхньому населеному пункті».
Поспілкуватись з людьми, що перебувають на облі ку в районному центрі зайня тості, завітав цього дня перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Оркуш. Серед запитань, які ставили присутні до першого заступника, питання про методи та можливість створення сімейного бізнесу, цікавились рівнем підтримки державою фермерських господарств, механізмом відкриття приватних та малих підприємств.
І. Кізлов та В. Оркуш дали відповіді на поставлені питання.
«Відповідно до розробленого графіку, мобільні центри профорієнтації будуть виїжджати у всі населені пункти з метою надання відповідних послуг»,– підсумував заступник директора центру Олег Кравчук.