Тож, розмірковуючи про роль депутата чи то голови певної громади, пригадується, з якою відповідальністю вони ставились до такого почесного звання. Щоденно пам’ятали, що кожному доведеться періодично звітувати про зроблену роботу перед своїми виборцями.
Нині ж мало хто з виборців може назвати свого депутата, не кажучи вже про те, що доброго і кому він зробив, яке питання допоміг вирішити і т.д. Є депутати, які жодного разу не виступили на сесіях.
Чимало таких, котрі байдуже ставляться до роботи в депутатських комісіях.
Цього разу вибори до місцевих органів влади проходитимуть за новим нещодавно прийнятим законом. Чого хотілося б від них очікувати?
Звісно, тільки не повсюдної зміни попередніх, зокрема нинішніх керівників, зважаючи лише на партійну приналежність того чи іншого. Адже з приходом нових потрібен певний час на їх адаптування до посади. Якщо ж вже й міняти когось, то лише на кращого за професійними якостями. Як на мою думку, то варто знову голосувати за того голову, котрий, зробивши чимало добрих справ, не встиг закінчити ним же розпочаті масштабні важливі проекти у селі, місті чи то в районі, області.
Тим же малообізнаним виборцям, кому важко зорієнтуватись і визначитись, за кого саме віддати свій голос, радив би звертатись до більш досвідчених мудрих людей по допомогу.
Нікого не повчаючи і не на - в’язуючи власних переконань, залишаюсь з вірою в розум і мудрість народу. Лише висловлюю свою власну філософію: погано може бути людям, дуже погано – теж, а ось дуже погано і дуже довго – однозначно бути не може!
Проаналізувавши, хто, куди і до чого нас кличе і куди може завести, впевнений, що кожен з нас і всі ми разом зробимо правильний вибір під час голосування.
Юрій ЦІНЧИК, громадський кореспондент.