Fridge magnet wooden gears

Адреси, телефони, корисна інформація...

  • Подобається0Не подобається
  • 4 Лютого 2017, 09:00

З часу видання попереднього телефонного довідника «Бершадщина» минуло вже тринадцять років. За цей період значно розширилася мережа абонентів мобільного зв’язку, змінилися і підходи до користування звичайним телефонним зв’язком – у наше життя міцно увійшов Інтернет. Тож виникла необхідність у новому адресно-телефонному довіднику. За цю клопітну справу знову взявся Іван Боровецький – людина, стараннями якої у 2004-му був підготовлений і виданий довідник, яким чимало років користувалися сотні наших земляків.

І ось деякий час тому Іван Олексійович підготував та видав новий довідник «Бершадський район», в якому вміщені адреси і телефони практично всіх установ, організацій, підприємств, шкіл, різноманітних служб району і т.д. Для його підготовки укладачеві довелося провести величезну роботу з абонентами, зустрічатися з людьми.

На відміну від попереднього, він не містить номерів телефонів приватних абонентів, та, власне кажучи, видавець і не ставив собі це за мету – при сучасному рівні стільникового зв’язку дізнатися номер стаціонарного телефону того чи іншого абонента не є проблемою.

Більше того, інформуючи користувачів про робочі телефони установ, довідник надає також відомості про номери їхніх мобільних телефонів (якщо вони були надані укладачеві). До речі, саме в ньому вміщені телефонні координати (в т.ч. мобільні) фізичних осіб-підприємців.

Варто зазначити, що в новому довіднику вказані ще старі адреси деяких установ – справа в тому, що видання друкувалося до офіційного перейменування назв вулиць.

Але це дуже легко можна виправити і записати нові адреси на сторінках «Для нотаток» у кінці ошатно виданої книжечки. Туди ж можна вписати і координати, які з тих чи інших причин не були внесені до довідника, або які щойно з’явилися в мережі.

Довідник містить багато повнокольорової реклами, яка ж, звісно, зацікавить користувачів. Бо ж реклама – це важлива соціальна інформація, яка допомагає орієнтуватися у сучасних реаліях.

Довідник виданий достатнім тиражем, але, напевно, тим, хто захоче його придбати, варто поспішити, бо як показує практика, такі видання надовго не затримуються у продажу.

З питань його придбання звертайтеся до І.О. Боровецького – 096-738-97-30.

Іван Олексійович радий також почути пропозиції і зауваження щодо адресно-телефонного довідника «Бершадський район». Це знадобиться при підготовці його наступних видань.

Вл. інф.


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Юраш Михайло Микитович (1919) 1919 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 10.05.44. Похов. с. Тодирешти, Молдова.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Адреси, телефони, корисна інформація... - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники