Fridge magnet wooden gears

ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Липня 2007, 22:24

Наші дітки закінчили четвертий клас, їх переведено до п'ятого, і ми, батьки, вкотре вже переконуємося, наскільки багато залежало і залежить від першої вчительки. Галина Михайлівна Лавренюк з тих педагогів, про яких кажуть – спеціаліст від Бога. Вісімнадцять хлопчиків і шестеро дівчаток. Аж ніяк не скажеш, що їй дістався легкий перший клас. Бо ж відомо, що з хлопчиками, буває, працювати набагато важче, ніж з дівчатками. Однак усі вони любили Галину Михайлівну як рідну матір.
Галина Михайлівна, яку ні ми, батьки, ні наші діти не забудемо ніколи, із педагогів, про яких кажуть, що на цій нелегкій ниві вони не через те, що мають відповідну освіту, а за покликанням. Дуже часто, повернувшись зі школи, переповідали діти усе почуте від учительки, а це означає, що воно їх зацікавило.
Коли мій син йшов у перший клас, радилася із своїм класним керівником Іриною Олексіївною Нижник, кому з учителів довірити свою дитину. Адже це питання, з яким ще і не звернешся до будь-кого.
– Галина Михайлівна зуміє раду дати всім дітям, – почула тоді запевнення. І тепер, коли мов один день, минуло чотири роки, можу теж запевнити, що це дійсно так. Хоч у класі хтось встигав краще, хтось гірше, для неї усі дітки однакові і до кожного вона зуміла підібрати ключик. У свій час наші школярики навіть раніше йшли в школу, і вона їм додатково допомагала освоювати математику. Але робилося це так, що йшли вони із задоволенням, от і давали додаткові заняття результати.
На роботі вона бувала стільки, скільки того вимагала обстановка. І з нею завжди можна було зустрітися. Бувало, вже сутеніє, а вона тільки-но повертається зі школи.
Не можна буде забути батьківські збори, які вона проводила. Ми її завжди розуміли, до неї запросто можна було підійти з будь-якими проблемами і питаннями.
Г.М. Лавренюк не тільки успішно навчала і виховувала наших синів і доньок, вона ще була і депутатом міської ради попереднього скликання і виявляла активність у громадський роботі.
За дорученням батьків мама учня 4"Б" класу БСШ №3 Алла ІВАСИК-СЕРЕДОВСЬКА.

Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Тур п`ятий</b><br />В останній день червня на щедрій Бершадській землі відбувся п'ятий тур обласної акції &ndash; творчого конкурсу...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
2 фото   
<b>Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"</b><br />Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області,...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Книш Вукол Данилович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 08.06.44. Похов. с. Голоєшти, Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Визволені від фашистської неволі, натхнені перемогами Червоної Армії трудящі енергійно взялись за відбудову народного господарства, за ліквідацію наслідків окупації. На цукровому заводі окупанти зруйнували майстерні, склади, вивезли цінне устаткування, знищили інвентар радгоспу. Величезну шкоду було заподіяно спиртовому заводу, спалено будинки в центрі міста, виведено з ладу водогін. Завдяки... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники