На знімку: під час зустрічі однокласників. Фото Анатолія Тигибка.
Більшість випускників роз’їхалась по різних куточках тодішнього СРСР, створила свої сім’ї, та ніколи не забуває про свою малу батьківщину.
І ось чергова зустріч, але уже… через півстоліття. Знову сіли за парти, але уже сивочолі ровесники із меншою кількістю, бо одна третина відійшла за межу вічності. Усі ветерани праці, із статусом дідусів і бабусь.
Розпочалась зустріч у Тирлівці біля сучасної загальноосвітньої школи. А потім був похід до сільського право - славного храму, де прото - ієрей Петро Аргатюк відслужив вдячний молебень Господу за здоров’я і благополуччя присутніх. На сільському кладовищі ми поклали квіти до могил наших учителів і одно класників, які передчасно відійшли за межу вічності… Шкільний дзвінок покликав на символічний урок.
Провів його колишній наш учитель, а нині викладач Гайворонського технічного коледжу Анатолій Тимофійович Тигибко. Пам'ять тих, хто уже ніколи не переступить шкільний поріг, вшанували хвилиною мовчання. Не забули відвідати і вчительку української мови та літератури Оксану Афанасіївну Руденко, якій виповнилось 87 років.
Згадали своїх учителів Петра Феоктистовича Руденка, Галину Григорівну Судому, Віру Григорівну Омельченко, Ніну Дмитрівну Бабій, Марію Карпівну Гронську, Зою Давидівну Іванюк, Григорія Климовича Поляківського та інших.
Не можна не згадати, що зустріч відбулась у рік, коли Тирлівці виповнилось 285 років (з дня першої писемної згадки про село). Засноване дідичем Антоном Терлецьким, воно за роки існування змінило багатьох власників.
Ними були родини графів Потоцьких, Мошинських і Шембеків та інших землевласників. Багато страждань і горя зазнали тирлівчани в роки воєн, голоду і політичних репресій. Але село вижило, залікувало рани і нині залишається населеним пунктом, де живуть працьовиті і щедрі на добро люди.
Зустріч завершилась, коли день котився у надвечір’я.
Було багато спогадів про прожите і пережите. Звучали пісні нашої юності, і були спогади, спогади…
Олексій ПАВЛИЧУК, випускник Тирлівської 8-річної школи 1965 року, член Національної спілки журналістів України.