Поржавіли ринви, дощова вода текла по стінах, почав просідати фундамент, з’явилися тріщини, негайно потрібно було вжити заходів.
Дійсно, керівництвом РДА було прийнято рішення про заборону навчання в аварійній школі, але ж це лише один крок у вирішенні шкільної проблеми. Основний тягар проблем ліг на плечі районної, сільської рад та педколективу.
Необхідно було забезпечити навчання 112 учнів, організувати повноцінний навчальний процес і нормальні умови.
Для проведення ремонтних робіт, які необхідно було провести у вкрай стислі строки, були негайно організовані батьки, учителі, техпрацівники, члени виконкому сільради, депутати, актив села. Голова обласної ради
Г.М. Заболотний посприяв у виділенні коштів. Районна рада в особі М.Г. Бурлаки взяла під жорсткий контроль хід виконання робіт.
З високою відповідальністю, щоденно в телефонному режимі, систематично відвідуючи особисто і у вихідні дні, контролював ремонтні роботи, давав практичні поради заступник голови райради П.А. Сугак.
Депутат райради Ф.Д. Кокарча за власні кошти закупив фарби для малярних робіт.
Коли виникла проблема з майстрами-штукатурами для ремонту школи, її знову ж таки оперативно вирішив П.А. Сугак, знайшовши їх у
Війтівці, а працівниками школи їм було організовано гаряче харчування.
Отже, всі разом, спільними зусиллями, як справедливо було сказано в одній із статей в «Бершадсь кому краї», «методом народної толоки», а не тільки завдяки діям однієї РДА, було подолано серйозну проблему.
Так що патріоти ще не перевелися в наших селах, і це шановній Людмилі Тимофіївні можна сміливо писати без лапок і з великої букви, враховуючи і те, що працювали вони не за винагороду, а з однією метою – зберегти і якнайшвидше відновити життєдіяльність шкільної установи, маленького вогнища, навколо якого кипить життя усієї громади.
І насамкінець. Може замість того, щоб писати напівправду, шановна Людмило Тимофіївно, подумали б краще про призначення повноцінного директора у нашу школу та про введення в дію тут спортивного залу.
Олександр ГРОЗЕНКО, член батьківського комітету Лісниченської школи.