"Десь наприкінці минулого року міська рада прийняла рішення про об'єднання будинкоуправління з комунгоспом. Думаю, правильно зробили. Але залишився директор Бойко і головний бухгалтер Феклістова.
Квартплату ми платили будинкоуправлінню. 6 квітня 2006 року через відділення банку "Аваль" заплатив і я.
За лютий місяць платежі приймає вже комунгосп. Прийшов платити, а вони мені сказали, що у мене заборгованість за січень.
Як і годиться у таких випадках, я пред'явив квитанцію. Але виявилося, що це не доказ. Минуло вже 8 місяців, відколи чекаю, поки будинкоуправління перерахує комунгоспу мою квартплату за січень.
Щоб вирішити дане питання, не раз звертався до директора комунгоспу Б.Н. Трейгера, але не допомогло. А заборгованість росте. Можливо краще звільнити Г.Й. Бойка і Н.М. Феклістову із займаних посад та погасити заборгованість перед комунгоспом вже без них?
Або інший випадок. Донедавна банки не брали плату за так звані послуги, які надавали населенню, приймаючи плату, наприклад, за воду, електроенергію. Тепер прийшов платити за воду у відділення банку "Аваль", а там вимагають за це 3 грн. І це при тому, що за кубічний метр води плата 3 грн. 40 коп. От і вирішив я платити за воду один раз у рік, у кінці року. Адже, якщо робити це щомісячно, так як це вимагається, то доведеться платити ще й 36 грн. банку.
От і скажіть, хіба у нас хтось думає про людей? Якби директор О. Горбенко приймав ці платежі на підприємстві, як це робиться в електромережах і у комунгоспі, люди сплачували б усе набагато своєчасніше.
Третій випадок. За травень і червень заплатив у ЕМ, за спожиту електроенергію за новими тарифами – 19,5 коп. за кіловат-годину 93,8 грн., тоді, як "діти війни" повинні ще з січня 2006 року платити за пільговим тарифом. Але вони ще і до цього часу не зробили перерахунок. Якщо це поки що неможливо, то чому не виступили в газеті і не вибачилися перед населенням за це непорозуміння?
Дивує мене і те, що усі керівники названих мною підприємств і організацій, а також їх підлеглі, справно при цьому отримують заробітну плату. А от про людей не дбають. На мою думку, якщо комусь із них важко працювати з людьми, то райдержадміністрація, районна рада, а також міська повинні "допомогти" їм у цьому.
Від редакції: Посилаючись на те, що автор даного листа просить вже районну газету розібратися у питаннях своєчасної сплати платежів за надані послуги, переадресовуємо їх керівництву згадуваних ним організацій. Бо якби ними на відповідному рівні проводилася роз'яснювальна робота, ніхто із населення не звертався б до редакції.