Щодо самого звіту сільського голови, то Сергій Павлович хоч і перебрав з регламентом, проте розмова ним велася настільки толерантно і про найактуальніші із проблем, які хоч і поступово, а все ж вирішуються, що присутні могли і не помітити, як минав час.
Причому, звітуючому у жодному з випадків не можна було дорікнути за хизування досягнутим. Звіт він розпочав з критики, що з року в рік все менше людей приходять на виборчі дільниці. А пора нині така, що, буває, тільки і виживають від виборів до виборів. Іншого виходу не було.
При цьому він згадував і дякував за надану громаді допомогу М.І. Кучером, А.С. Матвієнком, Г.М. Заболотним, О.П. Порошенком, М.Г. Бурлакою. Водночас дякував і членам виконкому, депутатам, простим трудівникам за розуміння проблем громади, співпрацю на її благо. Бо і справді зроблено було чимало, хоч потрібно ще більше.
Немаловажно, що у звітній доповіді було наведено настільки великий перелік прізвищ усіх учасників робіт по благоустрою, спонсорів, що повторити їх у цій публікації просто неможливо. Не забув навіть про тих, які працювали від центру зайнятості і на громадських роботах.
Хоч громада чимала, тут налагоджено вивезення побутових відходів комунальним підприємством, організованим при сільській раді – його керівник теж звітував про роботу.
Як можна було не подякувати, наприклад, жителям вулиці Лісової, які, виявивши ініціативу, без нагадування взялися за прибирання лісового масиву від сміття.
На сесії сільської ради було прийнято рішення про облаштування парку біля меморіалу Слави, і роботи вже ведуться. Але сільський голова постійно наголошував, що порядок буде тільки тоді, коли кожен зрозуміє, що територія його обійстя не закінчується парканом навколо нього, насправді це територія всієї громади. А якщо одні будуть прибирати, а інші – смітити, то пуття не буде.
Було відзначено і сім'ю Мельницьких, якою облаштовано торік ігровий майданчик. У цьому році його буде відкрито.
У звіті йшлося і про те, на що і скільки витрачалося грошей. Тому навіть ніхто не перечив, коли суму самооподаткування було запропоновано збільшити з 20 до 30 гривень.
Окремий блок у звіті був про розвиток культури і спорту.
Недаремно територіальну громаду було визнано торік найкращою у цьому плані.
Цікаво, що Флорино хоч і приміське село, демографічна ситуація тут, як і у всьому районі. Торік, наприклад, народилося 48 дітей, а померли 65 осіб. Неабиякі проблеми тут із дорогами, яких аж 48 кілометрів. Але із цього зібрання все ж можна було зробити висновок, що у боротьбі за виживання і сільська рада, і громада роблять все, що тільки можуть.
Підбиваючи підсумки, голова районної ради М.П. Грабчак закликав представників громади, щоб і надалі були небайдужими, згуртованими, і тоді їм вдаватиметься ще більше, ніж раніше.
Звіт про роботу сільського голови було прийнято до відома, а у проекті рішення було намічено цілий перелік заходів щодо діяльності сільської ради надалі.
Після завершення зборів їх учасники переглянули цікаву концертну програму.
Павло КУШПЕЛА