Іноді залежність від такого блага цивілізації заходить настільки далеко, що вже й сам не знаєш, як раніше обходився без нього. Варто, наприклад, поспішаючи вранці на роботу, забути телефон удома, як ти вже сам не свій. Причому дискомфорт не залишає ввесь день.
І навпаки, набагато краще почуваєшся, коли телефон у кишені, якщо навіть ніхто не телефонує протягом дня.
Якось у сім’ї одного з шанованих мною знайомих стався переполох. Господаря двору аж ніяк не могло не насторожити те, що нібито і з дому нікуди не відлучався, і в гості давно ніхто не навідувався, а от телефон безслідно зник, ніби крізь землю провалився.
Як тут було не згадати ще й про полтергейст, хоч до цього господар ніколи не вірив у таку аномалію. Телефон «не обізвався» навіть тоді, коли шукали його всією сім’єю, вдавшись до випробуваного методу – зателефонувавши на номер господаря з мобілки дружини.
Коштує така річ недешево, та не так було її шкода, як невигода. Хоч бери та Шерлока Холмса викликай.
Де б це він міг подітися?
Оскільки наближалися Новий рік і Різдво, тривогу у сім'ї з пропажею телефону замінила підготовка до свят. І аж коли зарізали порося, несподівано виявили, що «крадіжку» здійснило саме воно.
Поки що залишається таємницею, наскільки важчим порося стало, коли разом із кормом з'їло і телефон, а от те, що гаманець його власника помітно схуднув, бо гроші довелося витратити на купівлю нового, – факт незаперечний. От і вір після цього у вислів «підсунули свиню». Свині, виявляється, теж спроможні втяти щось на свій, свинячий, лад.
Тож нехай ця публікація послужить наукою. Якщо на роботі без телефону дійсно буває важко обійтися, то, пораючись по господарству, краще все-таки залишати його у безпечному місці.
Записав Павло КУШПЕЛА