Голосують бершадці Леонід Вікторович Писанецький з дружиною Вірою Марківною.
На Бершадщині всі 52 виборчі дільниці в день голосування розпочали роботу вчасно. На дільниці №02001, що в міській загальноосвітній школі №3, вже на восьму годину зібралося більше десятка громадян. Зранку здебільшого голосували люди старшого та середнього віку, молодші ж, які люблять довше поспати, дещо пізніше прибували на виборчі дільниці.
Варто сказати про те, що сама процедура голосування займала близько півгодини.
По-перше, кожний виборець отримував на руки по сім бюлетенів, і цей факт потрібно було засвідчити своїми підписами як громадянину, так і члену дільничної виборчої комісії. По-друге, до місцевих рад депутати обиралися і в багатомандатних, і в мажоритарних округах. Так, в багатомандатному виборчому окрузі до обласної ради своїх кандидатів у депутати висунули 37 політичних партій, до районної – 14, до міської – 10.
На окремих одномандатних виборчих округах теж зареєстровано по п’ять і більше кандидатів. Тож розібратися людині в цих списках було не так вже й просто. І, нарешті, щоб потрапити до кабінки таємного голосування, потрібно було хвилин десять зачекати в черзі. Це свідчить про те, що шість таких кабінок для дільниці, можливо, недостатньо.
До речі, невеликі черги на виборчих дільницях, принаймні, в місті, спостерігалися не лише зранку, а й у другій половині дня. Чи не найбільші вони були в Красносілці – тут в черзі люди вистоювали по дві години в часи «пік».
Загалом вибори проходили у спокійному плановому руслі, без грубих порушень, що свідчить про високий організаційний рівень виборчого процесу в районі.
Правда, незважаючи на те, що цього року проводилися і президентські вибори, повністю уникнути неточностей у списках виборців на нинішніх місцевих виборах не вдалося. За виборчим процесом і ходом голосування на кожній виборчій дільниці спостерігали представники кандидатів, а також політичних партій. Іноземні спостерігачі в районі не працювали.
У першій половині дня явку виборців навряд чи можна назвати високою. Скажімо на дільниці №02002, що знаходилася в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, на 14 годину, за словами голови дільничної виборчої комісії Т.М. Цимбал, проголосувало 600 виборців з 2427, тобто кожний четвертий з них. Дільниці працювали до 22-ої години, тож відсоток тих, хто скористався своїм конституційним правом, значно збільшився і в середньому по району, за попередніми даними, становить 58,46%. Найактивніше голосували мешканці Глинського, де явка виборців склала, знову ж таки за попередніми даними, 90,2%, Романівки (87,9%), Тирлівки (87,3%), Дяківки (82,7%), Серебрії (82,2%), Кидрасівки (81,7%) та інших територіальних громад.
Виборці, які взяли участь у голосуванні, сподіваються на кращі зміни, на поліпшення життя в територіальних громадах. Цікаво було спостерігати, як одна бабуся перед тим, як вкинути бюлетені до виборчої скриньки, навіть перехрестила її. Чи виправдають довір’я людей народні обранці – покаже час. А кого саме обрали до місцевих рад та на посади міського і сільських голів – офіційно оприлюднено буде за декілька днів. travelwithgirls.com
За попередніми ж даними, із семи претендентів діючий міський голова М.І. Кольченко на виборах набрав найбільшу кількість голосів, із 28 сільських голів лише 13 отримали мандат довіри на наступний термін, 15 – новообраних.
Підрахунок голосів за кандидатів до місцевих рад триває, остаточних результатів ще немає. Відомо лише, що найбільшу кількість депутатів районної ради по одномандатних мажоритарних округах матимуть районні організації Партії регіонів (11), УРП „Собор” (6), політичної партії „Сильна Україна” (4), ВО „Батьківщина” (3), Української партії „Єдність” (3) та по одному депутату – Соціалістичної партії України і політичної партії „Фронт змін”.
Найбільшу кількість голосів, за попередніми даними, в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів районної ради отримали ра - йонні організації Партії регіонів (25,17%), ВО „Батьківщина” (19,82%), УРП „Собор” (10,99%), політичних партій „Фронт змін” (8,59%), Української партії „Єдність” (5,14%), „Сильна Україна” (3,76%), ВО „Свобода” (2,99%), Народної Партії (2,34%), Громадянської партії „ПОРА” (1,22%) та Аграрної партії України (0,57%).