А на його порядок денний було винесено питання про підсумки роботи у 2012-му та затвердження плану роботи цієї організації на 2013-2015 роки, ознайомлення з документами, які надійшли до районної ради ветеранів.
Враховуючи, що у районі перебувають на обліку більше 23 тисяч ветеранів війни і праці, діють 32 ветеранські організації, неважко було передбачити, що знайдеться про що вести мову.
Кращими ветеранськими організаціями, відзначив, звітуючи, В.М. Крамар, є міська, яку очолює А.П. Вайнер, устянська – В.Р. Римаренко, бирлівська – І.О. Волков, війтівська – І.І. Каратнюк, чернятська – М.Г. Года, осіївська – Ж.І. Бондар. Діють також організації: інвалідів, яку очолює В.П. Сидоренко, воїнів-інтернаціоналістів – В.І. Плахотнюк, дітей війни – П.П. Похила, партизанів і підпільників – І.В. Закревський, вдів – Г.Й. Усатюк.
З метою покращення життя людей похилого віку, районна рада ветеранів, її президія намагалися підтримувати міцні зв’язки з владою на всіх її рівнях, організовували і самі брали участь у всіх ветеранських святах, відвідували ветеранів, надавали їм грошову допомогу. При міській організації ветеранів діє хор ветеранів. Але, за словами Володимира Максимовича, дуже багато на місцях залежало від ставлення до обов’язків керівників ветеранських організацій.
Не можна не відзначити на засіданні й активність усіх присутніх на ньому. Коло проблем, які обговорювалися, було настільки широким, що і сперечалися іноді, і обурювалися, зокрема, з приводу дорогого лікування, пільг для ветеранів.
Але в цілому розмова точилася у діловому, довірливому руслі. Йшлося про те, що більше уваги годилося б приділяти не тільки живим, а й померлим, а також братським могилам.
Однією з проблем, йшлося на засіданні, є те, що нібито не всі ще належним чином рахуються з ветеранами війни і праці, відгукуються на їхні запити. Наголошувалося: проблеми ветеранів мають вирішувалитя краще.
Не обійшлося на засіданні і без словесної перепалки між емоційними А.П. Вайнером і П.П. Похилою. Але і у цьому випадку було зроблено висновок: де суперечки, там, як правило, і робота.
Найголовнішим ж із завдань надалі було визначено підготовку до 70-річчя визволення району, області, України від фашистських загарбників.
На засіданні президії головою волонтерського руху в районі затверджено П.П. Похилу.
У цілому із засідання можна було зробити висновок, що робота з ветеранами ведеться неабияка, хоч, може, ще і не така, як хотілося б.
Його учасники просили вмістити у районній газеті звернення до керівників підприємств, які на територіях сіл, підприємців, щоб і вони краще дбали про ветеранів