Fridge magnet wooden gears

Реформи: позитивний результат

  • Подобається1Не подобається
  • 10 Серпня 2010 р

Для того, щоб реформи в Україні мали успіх, сьогодні їх важливість повинні усвідомити і влада, і суспільство. Події останніх місяців свідчать про наявність позитивних тенденцій у цьому напрямку.
В Адміністрації Президента усвідомлюють масштабність та складність всіх реформ. Але якщо і надалі нічого не робити, то вже дуже скоро така бездіяльність закінчиться катастрофою. Проблеми, що накопичувались роками, потребують негайного, кардинального вирішення. Часом – шляхом непопулярних, але необхідних країні дій.
За словами першого заступника Голови Адміністрації Президента Ірини Акімової, сьогодні ще не існує чіткої ясності щодо реформ у окремих секторах. Робота буде продовжуватись, і план реформи буде остаточно створений. При Комітеті з економічних реформ буде створено спеціальний Центр, який здійснюватиме щоденний моніторинг: що зроблено, в чому проблема, які шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми пропонуються. Вже сьогодні очевидно, що багато в чому успіх реформ в Україні залежатиме від ситуації в світі.
Президент налаштований дуже рішуче. Про це свідчить і робота Комітету з реформ, і вказівки Глави держави Уряду, і законодавча діяльність Верховної Ради. Віктор Янукович розуміє, що модернізацію потрібно починати негайно. Рішення МВФ щодо виділення кредиту Україні в 15,15 млрд. доларів забезпечить солідну фінансову базу всього процесу реформ. Зважаючи на принциповість та політичну волю Президента, можна сказати, що він не дозволить чиновникам та можновладцям вкрасти ці гроші. Навпаки – вони стануть гарантією здійснення перетворень в країні.
Для отримання кредиту МВФ Кабінет Міністрів був змушений піти на підвищення тарифів на газ для населення. Такою була умова МВФ. Уряду вдалося створити механізм соціального захисту для переважної більшості наших громадян у зв’язку зі здорожчанням газу. Владі країни вдалось мінімізувати «тимчасові незручності».
За словами виконавчого секретаря Комітету з економічних реформ Ірини Акімової, головне завдання влади сьогодні – це оздоровлення бюджету та його поповнення. Зростатиме реальна економіка – виростуть і надходження до бюджетної сфери. Це, в свою чергу, дозволить трансформувати ті напрямки економіки, які безпосередньо торкаються інтересів населення.
Реформи Президента не розраховані на секторальний підхід. Реформи – це зміна правил гри за ринковими канонами. Така зміна торкнеться всіх без виключення сфер життя країни, в тому числі і соціально важливих для населення. Наприклад, інститут незалежних регуляторів в ЖКГ передбачає, що методика розрахунків тарифів буде однаковою для всіх регіонів України.
Фундаментом реформ є закони. Законодавство, що було прийнято Верховною Радою до того, як депутати пішли на канікули, створило той базис, без якого економічні реформи приречені на невдачу. До важливих законодавчих актів, що ухвалив парламент, можна віднести Бюджетний кодекс, закон про зовнішньоекономічну безпеку, закон про ринок газу.
Прийняті законопроекти – обов’язкова частина реформ. Тепер справа за їх реалізацією. Потрібні конкретні інституціональні кроки.
Особливої уваги Президент України приділяє саме створенню інструментів для реалізації реформ. Таким інструментом стане координаційний центр, який допомагатиме міністерствам і відомствам реалізовувати реформи на практиці, давати оцінку, корегувати дії. Іншим вагомим інструментом є «кадровий резерв», бо, як відомо, реформи не проходять самі по собі. Їх втілюють у життя люди.
Своїми діями Президент показує, що він дійсно зацікавлений у модернізації України. Дуже багато часу втратила наша держава, щоб і надалі зволікати з проведенням реформ. Те, що Президент змусив працювати владу на результат, не може не викликати повагу.
Дуже хотілося б, щоб цей результат був тільки позитивним і для народу, і для країни.
Ігор РОМАНИШИН.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Весняний цвіт</b><br />
18 фото   
<b>Александров Єфім Борисович</b><br />Александров (Зіцерман) Ефіміан Борисович&nbsp;народився 13 травня 1960 року в місті Підволочиськ Тернопольськой...
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
20 фото   
<b>Струтинська Галина Юріївна (Galina Hayes)</b><br />Галина народилася й отримала освіту в колишньому Радянському Союзі. Коли їй було всього 16 років, її батько відіслав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Кучерук Аврам Костянтинович (1913) 1913 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Старшина. Загинув 07.05.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Реформи: позитивний результат - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення