Fridge magnet wooden gears

Програма потребує конкретності

  • Подобається1Не подобається
  • 12 Червня 2009 р

Районна програма „Діти України", прийнята сесією районної ради в 2005 році, є деталізацією на районному рівні Закону України „Про соціальну роботу з дітьми та молоддю". Радою нашого скликання прийнято чотири рішення про корегування цієї програми. Постійна комісія ради з питань освіти, культури та духовного відродження, яку я очолюю, контролює хід її виконання.
Над виконанням програми працюють 5 структурних підрозділів райдержадміністрації. Це – відділ освіти, служба у справах дітей, відділ у справах сім'ї та молоді, відділ з питань фізичної культури та спорту, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Керівники цих служб та відділів неодноразово заслуховувались на засіданнях профільної постійної комісії. Фінансування програми в 2008 році склало 150 тис. грн. Це 65% від запланованого програмою.
Вище сказаного достатньо, щоб ви відчули, що робота з дітьми – складна, багатопланова – проводиться. Як у всякій роботі, не обходиться без недоліків. Особливістю цих недоліків є те, що на нашому рівні вони запрограмовані згори.
Молодіжна політика є одним із правових полів, де буйним цвітом процвітає популізм центральних політиків. Після конструктивної реформи 2004 року і встановлення фактичного двовладдя Президента та Прем'єр-міністра в Україні, ця тенденція тільки посилилась. В нашому питанні це вилилось, поперше – в неодноразову зміну структури та назв виконавчих органів ( 2 із 4 рішень нашої ради по коригуванню програми були наслідком саме цієї тенденції).
А по-друге – ця сфера можна сказати, завалена керівними вказівками. Крім програми „Діти України" існує ще 12 програм, які стосуються молодіжної політики, часто вони дублюють одна одну. Мені та членам нашої постійної комісії бачиться, що саме це є основним негативним чинником в сфері молодіжної політики.
Як же протидіяти цим негараздам, які беруть початок за межами нашого впливу. Рецепт для виконавців цієї роботи можна сформувати таким чином: „сумління, помножене на здоровий глузд".
Райдержадміністрації та районній раді спільними зусиллями вдається ту державну увагу до дітей, яка часто проявляється сумбурно, пристосувати до нашого провінційного рівня, щоб вона пролилась користю для дітей району.
Разом з тим, хочу привернути увагу керівництва районної ради та райдежадміністрації на негаразди в плануванні роботи. Виконувати 23 районні програми гуманітарної сфери, які підконтрольні нашій комісії – не реально. Очевидно, що не оптимальним, на мою думку, був і розгляд на сесії тільки однієї із 12 програм молодіжної політики, а не цілого напрямку роботи.
Тож в сфері молодіжної політики є і досягнення, і проблеми, над якими потрібно працювати.
Петро КАУК, депутат районної ради, фракція БЮТ.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тирлівка
Сигидюк Захар Михайлович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Програма потребує конкретності - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники