Fridge magnet wooden gears

Орієнтир - світові стандарти

  • Подобається3Не подобається
  • 8 Жовтня 2010, 12:20

На знімку: начальник центру поштового зв’язку №8 Л.М. Бучек (у центрі) обго- ворює питання передплати з листоношею Г.М. Левіцькою (зліва направо), оператором міського відділення поштового зв’язку Т.О. Топоровською, листоношею Г.О. Десятник та начальником міського відділення поштового зв’язку О.П. Гончарук. Фото Сергія КІСИКА.

Щороку 9 жовтня працівники поштового зв’язку відзначають своє професійне свято – Всесвітній день пошти. Їхня робота непроста і надзвичайно важлива, адже у віддалених селах пошта – один із небагатьох осередків комунікації. Тож від чіткої роботи поштовиків чималою мірою залежить зв’язок місцевих жителів із навколишнім світом.

– Центр поштового зв’язку №8, – розповідає його начальник Л.М. Бучек, – надає послуги населенню двох районів – Бершадського і Чечельницького.
У складі центру – 45 відділень зв’язку, на підприємстві працюють майже триста чоловік, з них 185 листонош. Працівники поштового зв’язку пересилають та доставляють поштові відправлення, доставляють пенсії, грошові допомоги, приймають комунальні та інші платежі, розповсюджують періодичні видання за передплатою і вроздріб, продають товари широкого вжитку та надають інші послуги. У своїй діяльності постійно прагнемо поліпшувати якість послуг, наблизити їх до світових стандартів.
Варто зазначити: поштовики, окрім традиційних, надають населенню і додаткові послуги. Так, у відділеннях зв’язку можна замовити ліки, книги, товари поштою, фотопослуги, а також квитки на потяги. Відділення зв’язку пропонують ще й нові послуги – «Кур’єрська доставка», «Власна марка» (нанесення обраного замовником зображення на купон до художньої поштової марки певної тематики), пересилання пріоритетних поштових відправлень, що перевозяться найшвидшим способом у першочерговому порядку, передавання електронних повідомлень (замість телеграм), продаж електронних ваучерів і кодів поповнення рахунків абонентів операторів мобільного зв’язку тощо. Нині стрімко розвиваються послуги на основі новітніх інформаційних технологій.
Взагалі, центр поштового зв’язку, за словами Леоніда Марковича, постійно перебуває у динамічному розвитку, адаптується до соціальноекономічних змін, щоб максимально і якісно забезпечувати потреби клієнтів. Нині відбувається оптимізація поштової мережі в сільській місцевості, однак на Бершадщині завдяки розумінню і підтримці районної та обласної влади жодного сільського відділення поштового зв’язку не закрито. Правда, в населених пунктах, де мешкають менше двох тисяч громадян, з п’ятиразової доставки пошти перейшли на чотириразову (вівторок, середа, четвер, п’ятниця). З року в рік обсяги надання традиційних послуг, як і скрізь, скорочуються, адже електронна кореспонденція зумовлює зменшення кількості листів та листівок.
– Незважаючи на це, – продовжує Л.М. Бучек, – наш центр поштового зв’язку рентабельний, прибутковий. Так, за вісім місяців 2010 року виконання планових показників з надання послуг населенню становить 102,4%. Центр зміцнив свої позиції серед споріднених підприємств і нині займає третє рейтингове місце в області.
Леонід Маркович відзначив тісну співпрацю центру поштового зв’язку з управлінням Пенсійного фонду України у Бершадському районі, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, райвідділом міліції, сільськими головами, окремими керівниками сільськогосподарських та інших підприємств. Однак саме завдяки зусиллям колективу поштовики зуміли досягти непоганих результатів. Особливою повагою та авторитетом користуються ветерани галузі – листоноша з Бершаді Діна Дмитрівна Петровська, 43 роки життя якої нерозривно пов’язані з поштою, начальники Устянського, Шляхівського та Яланецького сільських відділень поштового зв’язку відповідно Марія Федорівна Афоніна, Анастасія Василівна Журавльова та Олена Іванівна Барабаш, а також листоноша з Баланівки Тетяна Петрівна Балан, які пропрацювали в системі поштового зв’язку по 35 років і більше. Найкращі відгуки у керівника про заступника начальника центру поштового зв’язку Т.В. Кісик, головного бухгалтера Г.І. Задорожну, завідуючих міським та Джулинським і Війтівським відділеннями поштового зв’язку О.П.
Гончарук, І.П. Когут, М.І. Гуменну, інструктора з передплати С.І. Олійник, оператора поштового зв’язку Л.І. Шевчук, листоношу по супроводу пошти О.І. Фоміна, нормувальника С.В. Базильчука, водія С.В. Сагієнка та багатьох інших працівників.
Серед проблем начальник центру поштового зв’язку Л.М. Бучек назвав брак коштів для розширення номенклатури послуг та підвищення їх якості. Не відповідає потребам сьогодення заробітна плата поштовиків. Потребують поліпшення умови праці листонош, які в складних погодних умовах майже щоденно долають багатокілометрові відстані з важкою ношею в руках. Останнім часом для них неабияку загрозу становлять собаки. Чимало поштових скриньок, особливо в багатоповерхівках, потребують заміни.
Нині в поштовиків гаряча пора, адже повним ходом йде передплатна кампанія на періодичні видання. До речі, за показниками передплати центр поштового зв’язку №8 з року в рік стабільно лідирує в області серед районів. Працівники поштового зв’язку допомагають читачам зорієнтуватися у чималій кількості видань, особливу увагу приділяють передплаті комунальних обласних та районної газет, зокрема, «Бершадського краю». Оформити передплату на улюблене видання можна у будь-якому відділенні зв’язку або через листонош.
У переддень професійного свята зичимо поштовикам міцного здоров’я, щастя, благополуччя й успіхів у важливій для суспільства справі.
Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
4 фото   
<b>«Струни моєї душі»</b><br />Вже стало гарною традицією, відмічати ювілеї людей, котрі добре відомі в районі своєю працею та творчістю. Його...
4 фото   
<b>Дяківка на межі трьох областей</b><br />Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював...
2 фото   
<b>Свято сили, краси і здоров’я</b><br />У другу суботу вересня на стадіоні «Колос» у Бершаді проведено районну спартакіаду «Здоров’я», приурочену до Дня...
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Третяк Олександр Улянович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 12.07.44. Похов. м. Ясси, Румунія.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Орієнтир - світові стандарти - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення