– Наше село газифіковане.
Підведено газ в дитячий садок, ФАП, сільську раду, відділення зв’язку. Жителі села щиро вдячні райдержадміністрації, районній раді за те, що надали допомогу коштами у проведенні робіт.
Одне із головних завдань влади – постійне покращення умов для перебування дітей у школах і дитячих садках. Так, наприклад, у селі перекрито дах школи, зроблено хороший ремонт класів, коридорів, побудовано внутрішню вбиральню. Також поклеєно шпалери, пофарбовано вікна, двері, батареї, замінено нові гардини в дитячому садку «Сонечко».
Облаштовано каналізаційну систему, підключено холодну і гарячу воду. У внутрішній вбиральні стоять маленькі дитячі унітази. Зроблено ремонт бібліотеки, замінено старі вікна на пластикові, поклеєно шпалери. В 2012 році плануємо провести косметичний ремонт будинку культури і в обрядовому залі замінити вікна на пластикові.
Сьогодні одним із першочергових завдань влади є надання допомоги інвалідам, одиноким престарілим, пенсіонерам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям. Інваліду Великої Вітчизняної війни М.Г. Лановому придбано мобільний телефон і пральну машину, одинокій матері Е.Ф. Форкош надано допомогу у придбанні житлового будинку.
Одиноких престарілих в селі обслуговує соціальний працівник.
Жителі мають змогу у відділенні зв’язку провести розрахунки за використання газу, електроенергії та інші послуги. Листоноші доставляють до домівок газети, журнали, а пенсіонерам і пенсію.
Село живе, працює. За це, а також за постійну допомогу, ми вдячні керівнику місцевого сільгосппідприємства «Обрій», депутату районної ради А.Г. Христичу.
Але на часі сьогодні стоїть одне із найболючіших питань жителів Тирлівки – це автобусне сполучення з районним центром. Чотири роки перевозив людей до Бершаді приватний мікроавтобус із Шляхової. Однак вже більше півроку він не перевозить людей.
Добираються тирлівчани самотужки: хтось їде своєю машиною, а решта ідуть пішки шість кілометрів до Шляхової, щоб сісти на якусь маршрутку або попутну машину. Ну добре, це було літо, тепло, і люди, як могли, так і добирались. Але вже на порозі зима, як і чим добиратись людям до лікарні або для вирішення будь-яких інших життєвих питань?
Я, як сільський голова, звернулась з даного питання до начальника АТП-10527. Він дав таку відповідь: цей рейс збитковий, і якщо сільська рада буде компенсовувати дані збитки, то автобус ходитиме до Тирлівки. А хіба всі маршрути прибуткові? А чи не можна створити якісь суміжні маршрути? Чому мають страждати люди? Колись, багато років тому, заходив у Тирлівку автобус, який курсував за маршрутом Серединка-Бершадь. Так чому ж він не може знову хоч у вівторок і п’ятницю заїжджати в Тирлівку?
Люди довіряють сьогодні районній владі, Партії регіонів і мають велику надію, що питання перевезення жителів Тирлівки не залишиться поза увагою керівників району і з часом буде вирішено позитивно. Запрошуємо до співпраці приватних підприємців.