Так, як покрівлі зазнали значних пошкоджень, дощова вода крізь стелі проникала у житлові кімнати з усіма від цього наслідками. На щастя, ніхто не постраждав.
Стихія тривала майже півгодини, однак шкоди завдала чималої – за попередніми даними на суму не менше 35 тисяч гривень. Але остаточні збитки ще підраховуються. Адже крім будинків чималої шкоди зазнав і приватний виробничий сектор.
Власники житлових будинків та представники місцевої територіальної громади одразу ж приступили до ліквідації наслідків лиха.
Вже наступного дня в район стихії відбула спеціальна комісія, до складу якої увійшли голова комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій РДА, він же перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Б.П. Обуховський, начальник Бершадського відділу МНС О.О. Гончарук. В її роботі також взяли участь дільничний інспектор міліції, сільський голова даної громади та інші її представники.
Жителі Джулинки згадували, що останнім часом подібні атмо - сферні явища аж занадто зачастили на Бершадщину. Пригадали, як два роки тому щось подібне теж пройшло полосою крізь Берізки-Бершадські, Джулинку, Тирлівку та Дяківку і пошкодження тоді були набагато масштабнішими й серйознішими. Цього ж разу, за словами джулинчан, стихія зачепила їхнє село лише полосою, ширина якої метрів з двісті. На її шляху і мають місце руйнування. Основної шкоди, мабуть, було завдано все-таки сильною зливою після буревію.
Силами власників пошкодженого майна та місцевої громади одразу ж почали проводити роботи по відновленню дахів будинків. Вже наступного дня їх було відновлено до 70 відсотків від пошкоджених.
Згідно із положень постанови Кабінету Міністрів України №415 потерпілим планується надати допомогу у межах районного резервного фонду. Наслідки стихії відчули на собі і жителі Теофилівки та Дяківки.
Дану інформацію підготовлено за матеріалами комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.