Fridge magnet wooden gears

Дійшли спільної згоди

  • Подобається0Не подобається
  • 23 Червня 2010 р

Бути чи не бути буряківництву у нашому районі, чи працюватиме Красносільський цукровий завод?

Щоб обговорити дану проблему, і щоб надалі не виникало ніяких сумнівів щодо цього, і зібралися минулої суботи безпосередньо на Красносільському цукрозаводі керівники провідних господарств району, районних служб.
Зважаючи, що дана проблема є для нас досить актуальною та й до початку сезону бурякозбирання не так вже й далеко, у зібранні взяли участь голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, голова районної ради М.Г. Бурлака.
Олександр Федорович вже з самого початку висловив сподівання, що всі, мабуть, розуміють, що занепад даного заводу нікому не вигідний. Однак все ж цікаво буде почути думку нових його власників, з чого ті мають намір розпочати його відродження, як працюватимуть з буряковиробниками.
Подякувавши за організацію даної зустрічі, директор заводу Н.О. Дзицюк розпочала розповідь з того, що його робота базуватиметься, насамперед, на бажанні сільгосппідприємств, які у його зоні, займатися постачанням цукросировини. Саме на це покладаються великі надії.
Щодо самого підприємства, то воно хоч і не працювало два роки, колектив зумів його зберегти, і воно в доброму технічному стані. До того ж, нові його господарі вклали вже в нього більше п'яти мільйонів гривень, тому обіцяли виробникам, що не підведуть, не підвели б їх тільки вони.
На переробному підприємстві погоджуються, що дещо із запізненням розпочали роботу з сільгосппідприємствами, щоб ті сіяли цукрові буряки. Але цьому є виправдання – вони прийшли на завод у лютому. Розуміючи, що рік на сировину може виявитися важким, нібито навіть підстрахувалися її поставками з інших районів і областей. Попередню ціну на неї встановлено Кабінетом Міністрів – 350 гривень за тонну.
Але за деякими даними вона може бути навіть вищою.
Велася, звичайно, мова і про те, що є певні сили, які виступають проти пуску цього заводу, однак нові власники вже звернулися з цього приводу в прокуратуру, щоб захистити свої права та інте - реси.
Щодо права власності на майно переробників, що цікавило багатьох, то воно належить банку «Хрещатик».
Виступи представників заводу були досить переконливими, однак можна було зрозуміти і сумніви керівників господарств, з якими дане підприємство не розрахувалось ще і по сьогодні. Та ще й на чималі суми. А де гарантія, запитували, що подібне не повториться?
Саме тому однією з пропозицій було включити у договори про співпрацю пункт, що без згоди буряковиробників завод надалі не може бути перепроданим. Висловлювалися побажання удосконалити партнерські відносини, щоб у роботі підприємства були зацікавлені обидві сторони.
Хоч йшлося іще про чимало невирішених проблем, в цілому, здається, було досягнуто згоди, щоб переробники розпочинали сезон цукроваріння. А висновки про співпрацю вже буде зроблено по їх ставленню до виробників цукросировини під час її прийомки.
О.Ф. Снігур і М.Г. Бурлака, підбиваючи підсумки роботи учасників даної зустрічі, відзначили те, що обома сторонами було дуже добре вислухано взаємні зауваження. А це вже є доброю ознакою на співпрацю. Ними було запропоновано для цього ще до початку сезону цукроваріння встигнути укласти відповідні договори.
Щоб особисто переконатися в готовності заводу, усім було надано можливість оглянути його цехи.
Знаменно, що день проведення цієї зустрічі співпав з днем народження голови ради сільгоспвиробників району С. П. Савченка, з чим його і привітали. Непогано було б, щоб ця дата стала ще й датою відродження підприємства, яке за всю свою 166річну історію не працювало тільки у 1947 році, коли через засуху не було цукросировини.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Бершадський чоловічий монастир</b><br />Бершадський Преображенський чоловічий монастир від самого початку свого існування був єдиним монастирем на Поділлі,...
11 фото   
<b>ГОЛДАШІВКА</b><br />Назва села походить від прізвища одного з керівників гайдамацького руху на Поділлі - козака Голдаша, який після...
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
2 фото   
<b>Хай буде успішним рік Дракона</b><br />В календарі чимало свят, але Новий рік &ndash; особливе з них, адже це не просто початок нового відліку часу, а й...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Роговий Онуфрій Васильович (1899) 1899 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Дійшли спільної згоди - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення