НЕ ВСЕ РІЧКА СПИШЕ

  • 0
  • 10 Лютого 2007, 18:09

Держінспектор з охорони навколишнього природного середовища П.В. Попук дав коротку характеристику екологічного стану не лише території Флоринської громади, а й Бершадщини у цілому.
– Законодавча база стосовно охорони довкілля є, – наголосив Петро Васильович, – потрібно лише дотримуватися норм і вимог. Взяти хоча б річки Південний Буг, Удич, Дохну, Берладинку – в якому стані прибережні смуги? В катастрофічному. Це не що інше, як безвідповідальне ставлення до свого майбутнього. Хіба не зрозуміло, що природу потрібно берегти?
Проблема, пов’язана зі старим міським сміттєзвалищем на території Флоринської сільської ради, характерна і для інших територіальних громад. На Вінниччині практично немає полігонів по утилізації відходів.
Правда, на початку цього року біля Крижополя запрацював такий. Причому, він відповідає усім вимогам природоохоронного та санітарного законодавства. Але це – перші кроки у цій важливій справі.
Зрушилася з місця проблема і на Бершадщині – виготовляється проектна документація на полігон твердих побутових відходів в районі очисних споруд колишнього цукрового заводу. Його теж потрібно облаштувати за всіма правилами: із спостережними свердловинами, за допомогою яких здійснюється контроль за станом ґрунтових вод по периметру полігону, з дренажем, відвідними каналами і таке інше.
До речі, такі спостережні свердловини повинні щорічно проходити технологічне обстеження. На більшості ж підприємств поля фільтрації заповнені більше, як на 60%.
Не секрет, що діяльність окремих господарюючих суб’єктів наносить шкоду природному середовищу. На жаль, приписи інспекторів, штрафні санкції не завжди допомагають.

автор: Газета "Бершадський край"
Дивіться також в розділі  Актуально
» 15.06.2018 Під час літніх канікул неповнолітні потребують особливої уваги з боку дорослих. Аби відпочинок дітей був безпечним, щоб запобігти вчиненню ними і щодо них кримінальних та адміністративних правопорушень, працівники Бершадського відділу поліції...
» 15.06.2018 За останніх 10 років у лісових угіддях нашого держлісгоспу загинули майже всі ялинові насадження – до 55 га. Зафіксовано масове всихання граба на території Сумівського лісництва на площі 26 га., ясеня – в Ободівському лісництві на площі 2,8 га,...
» 15.06.2018 Відповідно до прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26.01.2016 року, який регламентує функціонування патронатної...
» 01.04.2018 Туберкульоз представляє реальну небезпеку для дорослих і дітей. Це інфекційна хвороба пов’язана з проникненням в організм туберкульозних мікобактерій, які живуть у виділеннях людей, хворих туберкульозом (у мокротинні, сечі, калі й ін.), а також у...
» 01.04.2018 Як не загрузнути у смітті?
» 01.04.2018 Атопічний дерматит
» 01.04.2018 Ця підступна дисплазія
» 16.03.2018 Не знищуйте красу
» 16.03.2018 Водні ресурси: берегти і захищати
» 03.03.2018 Правила пожежної безпеки у побуті
Всі статті розділу Актуально »
Цікаві фото
3 фото   
11 фото   
5 фото   
48 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Мотрук Григорій Якович (1897) 1897 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 01.12.44. Похов. с. Шаторальяуйхей, Угорщина.

З історії Бершаді
У квітні—травні 1920 року в районі Бершаді йшли запеклі бої з бандами Тютюнника. В кінці квітня петлюрівці захопили місто і вчинили жорстоку розправу над радянськими людьми. Частини 45-ї дивізії і, зокрема, кіннотники Г. І. Котовського визволили Бершадь від ворогів. Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

НЕ ВСЕ РІЧКА СПИШЕ - Актуальні теми сьогодення Бершадщини - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники