| Про декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари | | - 0
- 19 Серпня 2014, 09:00
- Доручити Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації виконувати функції з забезпечення реалізації облдержадміністрацією повноважень щодо декларування зміни оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров'яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний із вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор-пісок, олію соняшникову у разі, коли такі ціни збільшуються протягом місяця більш як на 1 відсоток.
- Згідно з Порядком декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року №1222, для декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари суб'єкти господарювання, які провадять діяльність із виробництва або реалізації продовольчих товарів, подають до Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації такі документи: – проект декларації зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари за формами, згідно з додатками до вищезазначеного Порядку; – висновок Державної інспекції України з контролю за цінами.
- Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.
- Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації А. П. Гижка.
Анатолій ОЛІЙНИК, голова обласної державної адміністрації. ← → Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лугова Бевз Андрій Карпович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44. | З історії Бершаді За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі » Головні новини Бершадщини | | | Про декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua Користувачі OnLine: |