Бюджетні кошти – на контролі

  • 0
  • 28 Грудня 2012, 09:00

Протягом січня-листопада 2012 року фахівці Бершадської міжрайонної держфінінспекції забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 900 тис. гривень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ прийняли 20 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи порушили чотири кримінальні справи.

Ще дві порушені за результатами перевірок правоохоронних структур, до участі в яких працівники інспекції залучалися як спеціалісти.

У восьми випадках до об'єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовані фінансові санкції.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 37 посадових осіб, до дисциплінарної і матеріальної – 18, у тому числі, двох осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлені відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 325 тис. гривень.

Р.S. Нагадуємо, що в Державній фінансовій інспекції у Вінницькій області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9.00 до 18.00, а в п'ятницю з 9.00 до 16.45 функціонує «телефон довіри». Зателефонувавши за номером (0432) 66-28-96, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ, організацій бюджетних коштів.

Крім того, в інспекції за номером (0432) 66-13-92 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Держфінінспекції у Вінницькій області службовим становищем.

Ніна ПОДОДВОРНА, начальник Бершадської міжрайонної держфінінспекції


автор: Газета "Бершадський край"
Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
5 фото   
3 фото   
2 фото   
2 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Ткачук Григорій Сергійович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 27.01.45. Похов. м. Гімель, Німеччина.

З історії Бершаді
Прикрасилась новими спорудами центральна площа, де височить будинок райкому КП України та районної Ради депутатів трудящих. Окрасою площі є чудовий пам'ятник вождеві трудящих В. І. Леніну. Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

Бюджетні кошти – на контролі - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники