Звичайно, виїжджаючи у кожен населений пункт району, можна помітити, як спільні проблеми для всіх сіл, так і відмінні. Сьогодні у Лісничому проживає 1508 чоловік, з них - 667 пенсіонерів.
Робоча група побувала у Лісниченській ЗОШ І –ІІІ ст., відвідала дитячий садочок «Ромашка», ФАП, торгові точки, поспілкувалися із жителями села, що прийшли на прийом.
Приємно відмітити, що у навчальних закладах та на ФАПі панує порядок: діти навчаються у теплих приміщеннях, збалансовано харчуються, проводяться виховні заходи, надається необхідна медична допомога. За рахунок коштів, виділених згідно проекту, проводиться ремонт спортивного залу та майстерень, встановлюються вікна пластикові, здійснюється заміна насосів тощо. В планах також до нового навчального року зробити внутрішній туалет, адже є приміщення, до якого підведено воду та каналізацію, необхідно зробити невеликий ремонт, прорахувати кошторис витрат.
Цього року дитячий садочок «Ромашка» відзначатиме своє 25 – ліття, тому теж планується проведення ремонту. Також постало питання щодо відкриття ще однієї групи дітей, адже на це теж потрібні кошти. Заслухали і проблеми та побажання медичних працівників населеного пункту.
Начальник управління праці та соціального захисту населення району Н. Чорнобай та Начальник управління пенсійного фонду В. Білюга дали роз»яснення щодо виплат субсидій та пільг дітям війни. Щодо земельних питань та майнових паїв із лісничанами спілкувалася начальник відділу правового забезпечення, врегулювання відносин власності розвитку сільської місцевості управління АПР Т. Гонтарук.
В. Оркуш відмітив роботу сільського голови О. Світайла, який старається бути справжнім господарем своєї громади: надається постійна допомога дитячому садку, виконуються будівельно – ремонтні роботи, вишукуються та залучаються кошти сільського бюджету та спонсорів.
Виїзна група побувала також і у Вовчку, який теж входить до Лісниченської сільської ради.
Говорити про те, що зараз скрутні часи для села та його населення, мабуть, не сказати нічого. Адже кожна громада виживає, як може. Проте, коли кожен знаходиться на своєму місці і виконує свою роботу, - то це і є можливість вижити. Хто хоче щось зробити корисне, той шукає можливості, а хто - не хоче, той шукає причини. Тому хочеться побажати, щоб вислів: «Лісниче – мальовниче» не став архаїзмом, а залишався актуальним, сучасним і відповідав дійсності.
Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Г. Іванченко