На знімку: помічник голови правління ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» Валентин Олександрович Попук. Фото Сергія КІСИКА.
Але, як виявилося, якихось особливих перемін на цьому підприємстві не відбулося.
Якщо не рахувати, що помінявся власник контрольного пакета його акційним став уродженець міста Бершаді, прізвище якого не розголошується. Голова правління залишився той, що і був і знаходиться в Києві. Його помічником і керівником безпосередньо на виробництві став Валентин Олександрович Попук, теж житель райцентру.
Колишній керівник Д.С. Янчук нещодавно залишив свою посаду в зв'язку з виходом на пенсію.
Якихось особливих результатів з появою нового власника контрольного пакета акцій підприємства за настільки короткий проміжок часу ще немає, як немає їх практично і в колективі, у якому більше 170 працюючих. Його спеціалізація залишилася тією ж, що і була. Новий власник, за словами В.О. Попука, прийшов, насамперед, з метою, щоб зберегти це підприємство та його робочі місця, а саме виробництво розширити. І надію на краще вселяє те, що влада району його підтримує в цьому.
Нові плани і наміри, звичайно, є, але вони ще не розголошуються. Як і те, що вже до завершення першого півріччя цього року буде введено у виробництво один з нових видів продукції, роботи над яким тривають ось вже три роки.
Надію на краще вселяють і плани по залученню інвестицій, в тому числі і введення європейського інвестора.
На жаль, однією з основних проблем як була, так і залишається неузгодженість у діях основних акціонерів підприємства. У власника контрольного пакета акцій є плани на перспективу, однак через інших основних власників акцій так і не вдається зібрати збори акціонерів.
Причому їх поведінка абсолютно незрозуміла. Тож є проблеми як із Статутом, так і з вирішенням інших питань.
На електротехнічному заводі поки що тільки дякують колишньому його керівникові Д.С. Янчуку за те, що зумів зберегти не тільки підприємство, його виробничі потужності, а й основний колектив.
Щоб змінити ситуацію на краще, завдяки цьому тут тепер готові виконати будьяке замовлення. Адже діють і каркасний цех, і столярна дільниця , гальванічне виробництво, інструментальна дільниця, подібних якій у районі більше немає.
Одним з основних питань, над вирішенням яких працюють тепер, розповідав В. О. Попук, є інформатизація виробництва.
Посиленими темпами працюють і в інших напрямах. З'явилася навіть надія, що збори акціонерів таки відбудуться.
А далі – то вже простір для ініціативи. Головним же, здається, є те, що починати доводиться не на голому місці.
Павло КУШПЕЛА.