Одразу змінився інтер'єр школи: його було прикрашено яскравими кульками, прапорцями, малюнками, встановлено вказівники до кожного із загонів. Перебування дітей тут було цікавим і насиченим, адже з дітьми працювали професіонали своєї справи, люди, які віддають дітям не тільки знання і вміння, а й серце та душу. Це начальник табору В.В. Данилець, заступник М.В. Свірська та інші вчителі.
Нікого не залишили байдужими тематичні дні: спорту, молоді, козацтва, зеленої аптеки, здоров'я, казки, День захисту дітей. Багато приємних вражень залишилось у дітей після походу до річки Південний Буг і проведеного там конкурсу на кращого рибалку та захопливої гри «Острів скарбів»; поїздки до міста Умань в дендропарк «Софіївка»; конкурсу акторської майстерності; змагання з футболу та волейболу між збірною учнів та вчителів; спортивної естафети «Сонце, повітря і вода – наші найкращі друзі».
Погляди здивування і захоплення викликали роботи дітей гуртка «Умілі руки» під керівництвом Л. П. Молодецької.
Це витвори умілих рук в техніці квілінгу, паперопластики, торцювання, модульного орігамі.
Бурхливі оплески викликали вистави драматичного гуртка на чолі з К.О. Пилипишиною.
Це п'єси за мотивами народних казок «Як Баба Яга навчилася читати», «Язиката Хвеська», вистави «Про Колобка, який нікого не боявся», «Небесні світлячки» та інші.
Дзвінкі голоси співочого гуртка «Співаночка» (керівник Л.В. Гріщенко) розносились по всьому табору і були яскравою прикрасою свят, вистав, інших заходів. А містецький гурток на чолі з М.М. Горбатюк організував цілу виставку «Наша творчість», яка щодень поповнювалась новими роботами.
Багато цікавого і незабутнього було зроблено за зміну, але, мабуть, найвищою оцінкою і нагородою вчительській праці були слова дітей в записках із скриньки «Залишаю вам на згадку», в яких вони писали, що хочуть повернутись в табір іще.
Наталія ГРІЩЕНКО, вчителька