- Чому стільки всього багато і все таке різне?
- Так трапилося, що збиралася в стюардеси, а «випадково» попала в педагогіку. Хоча яке там випадково, якщо з п`ятого класу допомагала матері перевіряти учнівські зошити. Вчителям вчити мене було не цікаво - в мене всі оцінки були однакові – «відмінно». Одним словом, синдром відмінниці, який продовжується і до закінчення з відзнакою Балтського педучилища, і має місце зараз. А далі – був Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова філологічний факультет. А потім – 15 років педагогічної праці. Зрозуміла, що потрібно завжди бути у вирі подій, тому постійно треба вчитись.
- Деякі науки, не тільки нові, а й зовсім протилежні.
- Так, але спочатку було Слово…і. Книга. Були і залишаються. Щодо психології, то це була молода наука, яка тільки розвивалась,тому для мене було цікаво. Ну, а так як ніколи нічого не вчила поверхово, то дійшла і до психоаналізу. Здоровий спосіб життя в мене вели всі члени родини. А нутриціологія – наука про клітинне живлення людського організму, що відбувається на біомолекулярному рівні, - це основи здорового харчування, яке забезпечуватиме здоровий організм всім необхідним, тобто, наше шкурне питання.
- Ваш шлях у журналістику був..
-… не досить несподіваним. Ще, будучи студенткою, друкувалась у різних виданнях , як районних, так і обласних. У 2007 році - було моє друге пришестя: кольоровий тижневик Міністерства аграрної політики «Аграрний тиждень» (м. Київ). А розширила – «Свобода слова», «Вінниччина», ну і, звичайно, постійна співпраця із районною газетою «Бершадський край».
У минулому році вступила до Національної спілки журналістів України.
- Як філолога, не можу не запитати про мовне питання.
- Воно існує, але не в такому масштабі, як його роздувають. Це питання чистоти мови, а не суржику та калькування, сленгу та запозичень негативу. Якщо ти розмовляєш російською, то розмовляй нею, а якщо українською, то це твоя рідна, яку потрібно було б вивчити досконало. Хто не розуміє цього, пропоную відвідати Львів та Івано – Франківськ, або Прикарпаття, щоб підчерпнути справжнього патріотизму, а не вдаваного.
-Ваші побажання.
- Хочу побажати жителям району, особливо молоді, жаги до пізнання цього прекрасного світу, самореалізації, здійснення мрій та нових відкриттів для себе. Здоров`я та надійних друзів!