«Бершадський край» – вікно у світ

  • 0
  • 16 Грудня 2011 р

Ми з чоловіком десятиліттями передплачуємо не одну газету. А «Бершадський край» – скільки пам’ятаю. Коли листоноша брязне хвірткою, то – хто перший візьме районку. І зразу ж починаю читати з першої сторінки «Події. Новини.
Факти», пізнаєм, що робиться щодень: де? коли? що нове? І так до останньої сторінки. Цікавишся, кого вітають, кому співчувають (бо й таке буває).

Сама назва говорить, чим живе Бершадщина, які проблеми вирішуються, передовий досвід поширюється, чим живуть наші хлібороби, які завдання треба вирішувати. Висвітлюються питання медицини, освіти, культури, благоустрою сіл району. Чимало матеріалу на історичні теми, виховного змісту, про ветеранів війни та праці, знаходиться місце і для початківців: поетів, юнкорів.

Має місце в часописі і «Бершадська порадниця», кожен може зробити оголошення, привітання, причому вчасно, оперативно, недорого. Цікаво і доступно для читача подано новини, події, останні з сьогоденного життя. Неодноразово наша газета визнавалася кращою в області, серед районок в Україні. Це можна досягти лише тоді, коли працює колектив злагоджено, всебічно освідчені люди, залюблені в свою справу, політично підковані і під керівництвом мудрого керівника Павла Івановича Байдалюка.

Якщо є можливість, пропоную, заохочую до передплати рідної газети. Та й ціна помірна, порівнюючи з іншими виданнями.

Газета «Бершадський край» прийшла – і ніби гість завітав у наш двір. Читаєш – спілкуєшся подумки з людьми, з колегами, бо педагогічній праці чимало місця відведено в нашій газеті.

Хто передплачує цю газету, має зв'язок з світом, з життям, а особливо необхідна вона для пенсіонерів.

Олександра КОВАЛЬ, педагог-пенсіонер. с. Берізки-Бершадські.


автор: Газета "Бершадський край"
Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
7 фото   
6 фото   
2 фото   
2 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Подолян Микола Ананійович (1924) 1924 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Київським МВК. Рядовий. Загинув 1943 р. Похов. м. Сочі, Краснодарьский кр.

З історії Бершаді
14 березня 1944 року для бершадців настав радісний день: війська 2-го Українського фронту визволили їх рідне місто. В пам'ять про воїнів та земляків які віддали своє життя за визволення Бершаді, в центрі міста на братських могилах споруджено обеліски та скульптурні групи, біля підніжжя яких завжди живі квіти. Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

«Бершадський край» – вікно у світ - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники