Після публікації цієї статті, де висвітлені результати ревізій, в тому числі і Шляхівської сільради, стверджує Володимир Григорович, «деякі мої друзі» розповсюджують плітки про те, що мене знімають з посади і притягують до кримінальної відповідальності» тому й змушений висловитися з цього приводу.
Оскільки лист досить обширний, а редакція, сповідуючи принцип об’єктивності, прагне висвітлити й іншу точку зору, себто В. Г.
Сторожука, тому, за браком газетної площі, подаємо його головні пояснення.
Щодо нецільового використання коштів у сумі 18 тис.
грн., які, за твердженням сільського голови, були зібрані шляхом самооподаткування громадян для побудови дерев’яного паркану на сільському цвинтарі, то вони були використані за призначенням. Паркан збудовано.
Просто бухгалтер провів ці кошти як придбання будматеріалів, а потрібно було – по статті будівництва.
Щодо незаконного використання бюджетних коштів внаслідок сплати внесків до обов’язкових фондів за завищеними ставками в сумі 22 тис. грн., то, пояснює керівник громади, новопризначений бухгалтер не знав про трьох інвалідів у колективі, тому й перерахував до Пенсійного фонду вищеназвану суму як «за здорових працівників». Пізніше, після проведеного взаємозаліку з Пенсійним фондом, ці 22 тис.
грн. були направлені в залишок сільського бюджету.
Що ж до преміювання себе 5,2 тис. грн. без згоди сесії сільської ради, то Володимир Григорович стверджує, що опирався на відповідну Постанову Кабміну №268, за якою державні службовці мають право отримувати надбавки до посадових окладів до 100%, але тодішня ра йон - на влада, як він пише, ігнорувала його виконання тільки по відношенню до сільських чиновників. Склад злочину тут відсутній, вважає він, тим більше, що наступна сесія все ж затвердила розпорядження голови села з цього питання. Тож кошти, на його думку, були отримані законно.
Головний же висновок, який робить автор листа, винесений редакцією у заголовок.
Руслан БАЙДАЛЮК.