Конкурс із перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні маршрути), проводиться відповідно до ст.43 Закону України «Про автомобільний транспорт» і Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3.12.2008 року №1081 (далі Порядок).
Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міжміського та приміського сполучення, згідно з «Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 року №285, на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та МЗ (повна маса більше 5 т).
Клас автобусів на приміських маршрутах – А, В, І, II, III.
Категорія та клас резерву автобусів повинні відповідати структурі парку автобусів, заявлених для перевезення на об’єкті конкурсу.
Перевізник-претендент зобов’язаний мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, визначених для обслуговування об’єкту конкурсу (маршруту) та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів.
Достатня кількість транспортних засобів визначена як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, і кількості резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення.
Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.
Перевезення пасажирів на маршрутах повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.
Перевізники-претенденти повинні дотримуватись вимог чинного законодавства при перевезенні пасажирів.
Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів, повинен забезпечувати пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами.
На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями.
Тарифна політика перевізника-претендента повинна бути спрямована на забезпечення стабільності, прозорості та прогнозованості тарифів.
Не допускаються до участі у конкурсі перевізники-претенденти відповідно до статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081.
Документи, що подаються для участі у конкурсі, повинні відповідати вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу.
Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1 або 2 Порядку проведення конкурсу, і такі документи:
- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг із перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з позначкою «з місцем водія/без місця водія»), VINкоду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
- відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником;
- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
- анкету відповідно до пункту Порядку проведення конкурсу;
- копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і суму отриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали.
Інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років; Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) із позначкою «№1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) із позначкою «№2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізникпретендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
На конвертах із позначками «№1» та «№2» зазначаються дата конкурсу та назва перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.
У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова позначка на конвертах №1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.
ВАЖЛИВО: Плата за участь у конкурсі перевізникамипретендентами не вноситься.
Додатково до документів для участі у конкурсі, які подаються у закритому конверті з позначкою «№1», подаються довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказується найменування перевізника) не вносилася плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Бершадської районної державної адміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у друкованому виданні.
Необхідну інформацію про об’єкти конкурсу, бланки документів для участі у конкурсі можна отримати з дня публікації оголошення до 5 лютого 2018 року включно за адресою: м. Бершадь, вул. Героїв України, 22, кабінет відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, 1-ий поверх, тел.: 2-38-85, e-mail: [email protected] (режим роботи: з понеділка до четверга – з 8 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв., п’ятниця – з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв., обідня перерва – з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.).
Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 5 лютого 2018 року до 17 год. 15 хв. включно за адресою: м. Бершадь, вул. Героїв України, 22, кабінет відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури, 1-ий поверх (режим роботи: з понеділка до четверга – з 8 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв., п’ятниця – з 8 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв., обідня перерва – з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.).
Дата проведення засідання районного конкурсного комітету – 22 лютого 2018 року. Початок роботи – о 10 год. 00 хв.
Адреса: м. Бершадь, вул. Героїв України, 22, зала засідань райдержадміністрації, 2-ий поверх.
Реєстрація перевізниківпретендентів, які беруть участь у конкурсі, учасників проводиться з 9 години 00 хвилин 22 лютого 2018 року.
Представлення інтересів перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) здійснюється за наявною завіреною належним чином довіреністю, наданої перевізником-претендентом.
Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом відповідно до вимог Закону та Порядку.
Перевізники-претенденти, які брали участь у конкурсі, які відповідно до прийнятих рішень про результати конкурсу отримали відповідні дозволи для виконання перевезень, зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.
Телефони для довідок: (04352) 2-38-32, 2-16-58, e-mail: [email protected]