Fridge magnet wooden gears

Хороший лікар і сім’янин

  • Подобається0Не подобається
  • 4 Листопада 2017, 11:00

… У 1952 році у сім’ї педагогів Сергія Андрійовича та Таїси Анатоліївни Герасимчуків народився хлопчик. Він був наймолодшим серед чотирьох дітей. Дитинство його пройшло біля дідуся та бабусі по матері, у П’ятківці. У перший клас пішов уже у Бершаді. Закінчивши восьмий клас, вирішив, як і більшість його друзів, поступати у Вінницю. Подав документи та пройшов відбір у будівельний технікум.

Та батьки були проти, адже залишалися самі, без допомоги.

Після дев’ятого класу став студентом Бершадського медичного училища, спеціальність – фельдшер. Група, так би мовити, була експериментальною – навчалися виключно хлопці. Олександр був активним студентом. Захоплювався музикою, разом із друзями створили навіть джаз-бенд, який проіснував тривалий час. Любив спорт.

У 1973 році – військова служба у Прибалтиці. Тут юнака не залишали думки про продовження навчання в медичному виші. У 1976 році Олександр Герасимчук – студент-медик факультету лікувальної справи Київського медінституту ім. Богомольця.

Навчання поєднував з роботою на швидкій допомозі. Був старостою курсу, двічі – групи. Після навчання пропонували залишитися на роботі у столиці, але не склалося.

Свою майбутню дружину Надію зустрів у Києві, на Хрещатику. Виявилося, що дівчина також родом із Бершаді.

Одружилися. Через рік у подружжя народився первісток – син, а ще через п’ять – гарна донечка.

Після навчання направлений в Яланецьку амбулаторію лікарем-терапевтом і частково педіатром. Навесні 1987-го йому запропонували посаду лікаря-рентгенолога тубдиспансеру у Бершаді. Порадившись із родиною, колегами, знайомими, адже вибір був нелегким: з одного боку – постійна робота з небезпечними для здоров’я рентген-апаратами, з іншого – хворі на туберкульоз, погодився. З 1991 року заклад поступово реорганізовувався, скорочувався колектив. Із часом було створено кабінет у райлікарні, а в 2014 році і зовсім закрито.

Олександра Сергійовича перевели на посаду лікаря рент - ген-кабінету стаціонарного відділення, де працює донині.

Щастям і розрадою для дідуся та бабусі є їхні онуки – двоє дівчаток та двоє хлопчиків.

9 листопада коханий чоловік, люблячий батько та дідусь, хороший лікар Олександр Сергійович Герасимчук святкуватиме чудовий 65-річний ювілей.

З роси і води Вам, ювіляре!

Тетяна БОНДАР.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Небо було його стихією і життям</b><br />Неділя… Трійця… Світлий, сонячний день… Віддзвонили дзвони... Тиша… Щебет пташок, мир та спокій у природі, легко та...
4 фото   
<b>Проблеми освіти, кадрові питання</b><br />Більше місяця минуло відтоді, як Михайло Бурлака був призначений головою райдержадміністрації і склав повноваження...
2 фото   
<b>Горпинині діти</b><br />Батько її був звичайним селянином, але встиг взяти участь у російськояпонській та першій світовій війнах. У 1917-му...
4 фото   
<b>Науково-практична конференція «День поля»</b><br />21 червня 2011 року на базі Бершадського району в залі засідань управління агропромрозвитку відбулась...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Жупанов Ксенофонт Євстафійович (1918) 1918 р., росіянин, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.11.44.

З історії Бершаді
На початку XVII ст. Бершадь була значним населеним пунктом: тут налічувалося 275 дворів і близько 1650 чоловік населення. З перших днів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького козаки, селяни й міщани Бершаді створили селянсько-козацький загін на чолі з Трифоном, який приєднався до Уманського полку і брав участь у визволенні Брацлавщини та Поділля від... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Хороший лікар і сім’янин - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники