Чомусь люди мало споживають мед, віддаючи перевагу солодощам із супермаркетів, в яких вміст консервантів і ароматизаторів аж зашкалює. От і починають наші діти хворіти.
Для того, щоб нація була здоровою, у раціонах дитячих закладів мед повинен бути.
Так роблять у багатьох країнах, зокрема в Японії.
Медовий місяць. Чому так назвали найщасливіший для молодят період? А тому, що вони впродовж місяця їли мед і пили медові трунки – щоб потомство було міцним та здоровим. Мед і козяче молоко – їжа богів. У медовому трунку черпали сили і були непереможними богатирі.
Нині популярності набуває лікування та оздоровлення у вуликах-лежаках – біорезонансна апітерапія. Ми все це випробували на собі, бо маємо оздоровчий павільйон (на знімку). У нас в сім’ї є хвора людина, яка лягає на вулик, розміщений у павільйоні. Між бджолами і пацієнтом тонка діа фрагма з сітчатим віконцем. Бджоли до людини не проникають, але від них іде тепло, медові пахощі та біохвилі, необхідні для оздоровлення.
Лікарі-фахівці з народної медицини розкривають механізм дії біорезонансної апітерапії з точки зору остеопатії – зникає напруга біля хребцевих м’язів, підвищується постачання кисню та поживних речовин до головного та спинного мозку, нервових корінців, нормалізується регуляція внутрішніх органів, покращується їхня робота. За апітерапією велике майбутнє.
На завершення лише додам, що якби у нашому суспільстві дотримувалися таких норм співіснування, як у бджолиній сім’ї, то злості, заздрощів, лінощів та всього негативного було б менше, і кожний працюючий сумлінно виконував би свою роботу й обов’язки.
Олексій СТОРОЖУК, пасічник-любитель, пенсіонер. с. Красносілка