ЗИМА ДО ПАСХИ?

  • 0
  • 16 Січня 2007, 20:18

ЯКИМИ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ ЗА СПОСТЕРЕЖЕННЯМИ 26-28 ГРУДНЯ ПЕРШІ ТРИ МІСЯЦІ РОКУ
Рік, що минув, вважають аномально теплим, і метеорологи вже визначають на скільки десятих градуса чи й градусів підвищилася середньорічна температура. За довгостроковим самодіяльним прогнозом підтвердилися майже стовідсотково січень, лютий, березень, більш як на три чверті – місяці з квітня по липень. Проте більш дощовим, ніж очікувалося, був серпень. А ось осінні місяці знову "влучення" майже в "яблучко".
Теплою, як і прогнозувалося, була перша декада грудня, але похолодання, пік якого мав припасти на 18-22-ге, прийшло аж 25-го. Ну, а тепер за результатами спостережень 26, 27 і 28 грудня спробуємо уявити та передбачити, якою ж буде погода в перші три місяці 2007 року.
Січень
Після Нового року має прийти перша хвиля холоду. На початку другої декади – нова хвиля і далі поступове підвищення температури.
Приблизно в середині місяця на зміну сонячній, як прийнято казати, з частковою хмарністю погоді прийде цілком захмарене небо, можливо, з невеликими порціями снігу. Після підвищення температури до межі відлиги – знову зниження температурних показників наприкінці січня.
Лютий
Передбачається доволі щедрим на опади у вигляді снігу і частково мокрого снігу. Перший сніговій уже 2-3 лютого, після короткої перерви – ще одна порція опадів. Лютнева відлига за цим прогнозом все ж можлива наприкінці другої чи початку третьої декад.
З холодними вітрами й морозом, який не збирається гостинно зустрічати красуню Весну, має й завершитися календарна зима. Отож, лютий помірно полютує і посніжить.
Березень
Здається, мали рацію ті, хто побоювався, що така довга тепла осінь і відтягування початку справжньої зимової пори може призвести до зміщення холодної частини року в бік весняних місяців. 28 грудня показало, що початок весни календарної обіцяє бути відверто зимовим. Старий Дідуган-сніговик заховає красунечку під кожухом та спробує і її приспати, щоб самому тим часом посохом помахати та бородою потрусити.
Холодна як для весни погода, швидше за все, триватиме майже весь березень. Особливо це виявиться в першій декаді. А після короткої відлиги і несміливого витикання носика Весни-весняночки десь на початку третьої березневої декади – знову справжня зима. Якщо й потепліє, то хіба 29-30 березня. Отакі невтішні вісті. З зимою, за прогнозом самодіяльним, чи не до Пасхальних днів.

автор: Газета "Бершадський край"
Дивіться також в розділі  Актуально
» 15.06.2018 Під час літніх канікул неповнолітні потребують особливої уваги з боку дорослих. Аби відпочинок дітей був безпечним, щоб запобігти вчиненню ними і щодо них кримінальних та адміністративних правопорушень, працівники Бершадського відділу поліції...
» 15.06.2018 За останніх 10 років у лісових угіддях нашого держлісгоспу загинули майже всі ялинові насадження – до 55 га. Зафіксовано масове всихання граба на території Сумівського лісництва на площі 26 га., ясеня – в Ободівському лісництві на площі 2,8 га,...
» 15.06.2018 Відповідно до прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26.01.2016 року, який регламентує функціонування патронатної...
» 01.04.2018 Туберкульоз представляє реальну небезпеку для дорослих і дітей. Це інфекційна хвороба пов’язана з проникненням в організм туберкульозних мікобактерій, які живуть у виділеннях людей, хворих туберкульозом (у мокротинні, сечі, калі й ін.), а також у...
» 01.04.2018 Як не загрузнути у смітті?
» 01.04.2018 Атопічний дерматит
» 01.04.2018 Ця підступна дисплазія
» 16.03.2018 Не знищуйте красу
» 16.03.2018 Водні ресурси: берегти і захищати
» 03.03.2018 Правила пожежної безпеки у побуті
Всі статті розділу Актуально »
Цікаві фото
10 фото   
28 фото   
3 фото   
10 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / М'якохід
Медвідь Іван Левкович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Особливо багато праці довелося прикласти для відбудови заводу та господарства радгоспу дружному колективу цукровиків на чолі з комуністом директором цукрового комбінату К. П. Казіміровим. Протягом чотирьох з половиною місяців 1944 року робітники працювали добровільно по 10—12 годин. Уже з жовтня, перекривши заплановані строки, завод став до ладу, почав переробляти цукрові буряки із... Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

ЗИМА ДО ПАСХИ? - Актуальні теми сьогодення Бершадщини - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники