На її порядок денний було винесено і питання про сплату податків підприємствами району і єдиного соціального внеску.
Голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, який її вів, відзначив, що від розвитку реального сектора економіки району залежить реалізація місцевих заходів соціальної спрямованості.
Діяльність у першому півріччі була спрямованою на виконання пріоритетів Програми соціально-економічного розвитку. У промисловій галузі забезпечено зростання виробництва та реалізації товарної продукції. Всього вироблено продукції у діючих цінах на 331,2 мільйона гривень, що на 13,7 відсотка більше. Приріст виробництва забезпечили ПАТ «Бершадьмолоко» – на 33,3%, ПрАТ «Бершадський комбінат»– на 38%, електротехнічний завод – на 6,1%, ТОВ «Будматеріали» – більше, як в 4 рази.
На рівні минулого року працювали швейна фабрика, «Агромаш», з мінусом – птахокомбінат, ТОВ ВКФ «Спайк», ДП «Бершадський лісгосп».
Питома вага району в структурі реалізації області склала 4,2 відсотка, тоді як торік було тільки 4.
Структура промислового виробництва зазнала суттєвих змін. Продукція харчової та переробної промисловості займає 99 відсотків.
Найбільшу питому вагу у виробництві має ПАТ «Бершадьмолоко» – 77%, ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – 17% і ПрАТ «Бершадський комбінат» – 5%.
Інноваційно активними залишаються птахокомбінат, ПрАТ «Бершадький комбінат», електротехнічний завод та «Агромаш».
Обсяги інвестицій в основний капітал по району становлять 11,7 мільйона гривень, що на 58,4 відсотка більше відповідного періоду минулого року.
Іноземні інвестиції працюють у ТОВ «Адатекс» та ТОВ «Гізбрехт Технолоджі», відповідно 38,5 тис. євро та 50 тисяч доларів США.
Середній рівень заробітної плати по району становить 1628 гривень. Але хоч її приріст і становить 27 відсотків, її рівень все ж на 12 відсотків нижчий від середньообласного.
Щодо будівництва, то підрядних робіт власними силами виконано на суму 1,3 мільйона гривень, що в 2,3 раза більше проти минулого року.
За 6 місяців перевезено 32,6 тисячі тонн вантажів, що на 31 відсоток більше. А от пасажирів перевезено на 10,5 відсотка менше, на 47,5 відсотка зменшився і пасажирооборот.
Обсяг роздрібного товаро - обігу склав 21,4 мільйона гривень (+21,5 %), реалізовано послуг за звітній період – на 15 мільйонів гривень, або в два рази більше минулого року.
Серед проблемних було виділено спиртовий і електротехнічний заводи, а також АТП 10527. Болісно позначилося на розвитку промисловості і призупинення інвестиційних проектів реконструкції цегельних заводів ТОВ ВКФ «Спайк». Не в повну силу працювали будівельні підприємства, недостатнім був рівень впровадження енергозберігаючих технологій.
Після обговорення матеріалів порядку денного О.Ф. Снігур підбив підсумки роботи наради. Ним, зокрема, було сказано, що завдання, визначені програмою соціальноекономічного та культурного розвитку на цей рік, можна якісно і вчасно виконувати за умови ефективної діяльності всіх суб’єктів господарювання та належної співпраці. Конкретні пропозиції щодо покращення роботи колективів розглядатимуться. Поза увагою не залишиться жодне з проблемних питань.
Визначено першочергові завдання для суб’єктів господарювання.