Fridge magnet wooden gears

Основний орієнтир – 10-12 робочих днів

  • Подобається0Не подобається
  • 12 Липня 2010, 19:30

На знімку: проблеми, які порушувалися на нараді, були настільки актуальними і своєчасними, що навіть по її завершенню дискусії між її учасниками, як от на даному знімку, продовжувалися. Фото Сергія КІСИКА.

Днями з ініціативи райдержадміністрації і районної ради відбулася традиційна о цій порі нарада перед початком жнивного комплексу робіт. Навіть важко зрозуміти, як могли не з’явитися на неї окремі запрошені, коли за мету ставилося розробити на ній стратегію і тактику ведення робіт. У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації О. Ф. Снігур та голова районної ради М. Г Бурлака.

Першому надали слово начальнику МДПІ В. П. Когуту, який проаналізував виконання дохідної частини бюджету у першому півріччі. На друге півріччя цього року, за його словами, відповідно до вже затвердженого бюджету, середньомісячні надходження по податку з доходів фізичних осіб складають 2 мільйони 908 тисяч гривень.
Щоб забезпечити їх, нам необхідно вийти на середньомісячну заробітну плату в сільському господарстві не менше 1350 гривень.
А щодо обсягів робіт жнивного комплексу, то начальник управління АПР райдержадміністрації В. С. Бондаренко інформував, що урожай, коли рахувати ріпак, потрібно зібрати з площі, яка перевищує 42 тисячі гектарів. Хоч у жнивній кампанії братимуть участь більше двохсот комбайнів, без залученої техніки, на його думку, не обійтись.
37 нових зернозбиральних комбайнів, придбаних господарствами за останні роки, звичайно, прискорять темпи обмолоту. Тому найголовнішим завданням є зібрати вирощене не тільки швидко, але й без втрат та ще й з мінімальними затратами на це коштів і праці. А цього можна досягти тільки при чіткому плануванні робіт, високому рівні їх організації. Чимало залежатиме від правильного вибору технологій та строків збирання. Ускладнюватиме хід робіт значна частина полеглих хлібів. Однак учасники жнив повинні пам’ятати єдине правило: найдоступніший та найдешевший спосіб додатково отримати по 5–10 центнерів зерна з кожного гектара – це своєчасне і якісне збирання, транспортування та належне його зберігання.
Основний орієнтир, звичайно ж, на пряме комбайнування – роздільне варто розцінювати лише як додатковий прийом. Щодо строків обмолоту, то вони повинні становити 10–12 днів.
Окремо увагу В. С. Бондаренком було звернуто на розвиток тваринництва. Тим більше, що головний державний ветеринарний лікар району С. В. Манченко запевнила, що з лейкозом і туберкульозом тварин на наших фермах покінчено. Тож розвиток галузі тепер залежить вже лише від організації її ведення.
Про прикрі факти непідготовленості до організації харчування учасників жнив вела мову головний санітарний лікар району Н.І. Губко.
– Чомусь, – навела вона приклад, – у господарствах знаходяться кошти на все, немає їх тільки для того, щоб працівники деяких харчоблоків пройшли медогляд.
Про не менш прикрі випадки виникнення пожеж у період жнив у попередні роки вів мову начальник Бершадського РВ ГУМНС О. О. Гончарук. Адже мали місце і загорання хлібних масивів, і техніки. Та незважаючи на це, в окремих селах не тільки не зробили відповідних висновків, а ще й додумалися зекономитй, скоротивши посаду начальника ПСО. Як у такому випадку оберігати хлібні масиви від червоного півня?
Про те, як охоронятиметься урожай від розкрадання у пору жнив вів мову начальник Бершадського РВ УМВС В.
М. Андрущенко. А начальник відділу земельних ресурсів В. Д. Гладкий досить серйозно зупинився на тому, що пора вже підняти плату за оренду земель запасу і резервного фонду. З метою збільшення надходжень до бюджету вона повинна становити надалі не менше трьох відсотків від нормативної вартості цих земель. А це в середньому 400 гривень за один гектар, а не 130, як було раніше. Він закликав землекористувачів оформити на це відповідні документи.
Від обслуговуючих підприємств пропонували послуги керівництво «Агромаш» та комбінату хлібопродуктів.
Першим підбив підсумки роботи наради голова ра йонної ради М. Г. Бурлака. Він, зокрема, зробив наголос, що турботою про врожай повинні пройнятися не тільки безпосередні учасники жнив, а й усі причетні до цього, причому, як про цьогорічний, так і наступний, адже одразу ж після обмолоту потрібно готувати ріллю.
Користуючись нагодою, він виконав почесну місію – вручивши Флоринському сільському голові В.І. Нікітчуку диплом обласної адміністрації і обласної ради за перемогу сільської ради у конкурсі на кращу організацію робіт під час проведення двомісячника по благоустрою н а с е л е н и х пунктів.
Вів нараду і підбив підсумки її роботи О. Ф. Снігур. Найперше ним було небезпідставно акц е н т о в а н о увагу на необхідність покращення дисципліни серед всіх учасників жнивного комплексу робіт – від керівників, до простих ж н и в а р і в .
Більше уваги, на його думку, потрібно також приділяти організації робіт на всіх рівнях, за кожною з ділянок виробництва на цей період повинна бути закріплена конкретна особа з чітко визначеним колом її обов’язків. Щоб потім можна було проконтролювати, хто чим займався. Йшлося й ще про цілу низку рекомендацій та побажань, як підготувати вагове господарство, щоб не виникало проблем при зважуванні урожаю, склади, в яких він зберігатиметься, дороги, по яких перевозитиметься тощо. Основну ж увагу треба приділити всетаки людському фактору.
На завершення наради Олександр Федорович побажав усім її учасникам, а в їх особі і всім хліборобам району, доброго ужинку, здоров’я й достатку в усьому.
Павло КУШПЕЛА


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
19 фото   
<b>11 жовтня - Бершаді 550: відкриття дитячого майданчика</b><br />
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
3 фото   
<b>Про справу Віктора Коваленка</b><br />Із приводу заяви батька Героя України про намір самоспалення 24 серпня
4 фото   
<b>Маєток Ліпковських</b><br />Багатьох жителів цього та навколишніх сіл завжди хвилювала й інтригувала дана тема &ndash; своєю величністю,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лісниче
Натолочний Іван Клавдійович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Ст. сержант. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Основний орієнтир – 10-12 робочих днів - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення