Fridge magnet wooden gears

Закладено наріжний камінь нового храму

  • Подобається0Не подобається
  • 6 Вересня 2015, 09:00

У переддень свята Успіння Божої Матері з архіпастирським візитом на Бершадщинні побував єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл. Щирими усмішками, теплими словами привітань, запашним короваєм та хлібом його зустріла громада міста.

Багато віруючих зібралося цього дня на місці будівництва першого у Бершаді храму Української Православної Церкви Київського Патріархату. На запрошення благочинного Бершадського району протоієрея Ростислава Процаніна Владика здійснив чин освячення та закладення наріжного каменю у фундамент українського храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Також заклав капсулу з молитовною грамотою та освятив на території майбутнього храмового комплексу хрест і колодязь.

Після процесії єпископ Михаїл звернувся з вітальними словами до присутніх. Він побажав, щоб усі жили у єднанні та мирі, бути стійкими в своїй вірі та не впадали у відчай. Благословив початок будівництва.

Привітати Владику прибули голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник міського голови Володимир Менюк. Вони привітали всіх зі святом та подарували настоятелеві парафії ікону Архістратига Михаїла, яка буде першою у храмі Покрови Пресвятої Богородиці.

Отець Ростислав подякував Владиці за молитви та здійснення чину освячення. Привітав усіх присутніх зі святковим днем та подякував меценатам, які долучилися і долучаються до великої справи – будівництва храму.

Співслужили єпискові: секретар єпархії протоієрей Ігор Сіранчук, благочинні Бершадського, Томашпільського, Тростянецького, Немирівського, Теплицького, Гайсинського районів, а також отці Греко-католицької та Римокатолицької релігійних громад.

Тетяна БОНДАР.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
2 фото   
<b>На те і влада, щоб міцніла громада</b><br />Хоч у Кидрасівці лише 329 дворів, та із них діючих лише до двохсот, в яких проживає 446 чоловік населення,...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій</b><br />Черговий виїзд редакторського корпусу виявився вже до меншого, сорокатисячного району, але зовсім не менш значимого і...
2 фото   
<b>Небо було його стихією і життям</b><br />Неділя… Трійця… Світлий, сонячний день… Віддзвонили дзвони... Тиша… Щебет пташок, мир та спокій у природі, легко та...
3 фото   
<b>Тирлівці - 280 років!</b><br />Людно було минулої п’ятниці у Тирлівському будинку культури. Величне свято у чарівній тирлівській місцині, родині, з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Карман Петро Арсеньович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 21.02.43.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Закладено наріжний камінь нового храму - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники