Особливістю цьогорічного святкування був парад вишиванок, який розпочався о 16 годині біля пам'ятника композитору - земляку Р. Скалецькому, адже саме він присвятив своє життя відродженню, збиранню та примноженню української пісні, шануванню вишиванки та українського рушника - оберега, який супроводжує людину з моменту народження і до останніх днів.
Відкрив парад вишиванок перший заступник голови райдержадміністрації В. Оркуш, наголошуючи на відродженні вишиванки та висловив велику вдячність жінкам, що її створили. У параді взяли участь члени польської делегації, яка перебувала у районі з 21 по 25 серпня на запрошення голови райдержадміністрації О. Снігура. Урочистою ходою під звуки духового оркестру учасники параду пройшли вулицями міста, створюючи атмосферу свята. Саме на центральній площі міста відбулося нагородження за кращі
вишиванки у номінаціях: "краща дитяча вишиванка", "краща доросла вишиванка" та "сім'я, одягнена у вишиванки". Даний конкурс проводився з ініціативи депутата Вінницької обласної ради, директора ПАТ "МХП "Зернопродукт" М. Кучера. Тому переможці номінацій отримали від нього подарунки: телевізори, дитячі велосипеди, чайники і т.п.
Керівництво району разом із членами польської делегації здійснило обхід світлиць, представлених громадами. Також відбулося урочисте привітання жителів району із найголовнішим святом нашої держави.
Грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено 23 майстрині - вишивальниці та 5 майстринь із виготовлення дідухів та вручено паспорти молодим громадянам України, які народилися 24 серпня.
Свято продовжували своєю концертною програмою театр "Арлекін", фіналістка телевізійного конкурсу "Голос країни" Міла Нітич, Київський академічний муніципальний духовий оркестр. Працювали дитячі містечка (батути), проводились розважальні конкурси для дітей та дорослих і т.п. Всі розважальні програми проводились за сприяння М. Кучера, який теж був в цей день іменинником.
Після святкового феєрверка розпочалася молодіжна дискотека. Хочеться відмітити відданість традиціям жителів району, адже такої кількості вишиванок, їх розмаїття, як серед дорослих, так і дітей, ніхто не сподівався. Велика кількість української символіки та боді-арту була використана для прикрас машин (прапорців та стрічок) особливо молоддю району.
Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Г. Іванченко