Fridge magnet wooden gears

Семінар-практикум у Шляховій

  • Подобається1Не подобається
  • 1 Грудня 2010 р

На базі Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури. Його учасники ознайомились з віршованою візитною карткою школи, яку підготували учні, побували в музеї бойової Слави та кімнаті народознавства. Учителі С.В. Сулима, В.М. Яременко, Н.І. Таранюк провели різні типи уроків: урок-подорож (5 кл.), урок-лінгвістичне дослідження (7 кл.), урок-духовна сповідь (11 кл.).

С.В. Сулима продемонструвала вміння зацікавити учнів рідною мовою, використовуючи ігрові прийоми та цікаві інноваційні технології.

Урок вирізнявся чіткою архітектонікою, наявністю яскравого дидактичного матеріалу.

Врахування вікових та психологічних особливостей учнів зробили урок змістовним, насиченим.

В.М. Яременко застосувала метод дослідження, який спонукав дітей до творчої участі в процесі вивчення навчального матеріалу. Протягом уроку учні досліджували мовний матеріал, аналізували, порівнювали, розв'язували проблемні завдання, висували гіпотези, робили висновки. В оригінальній формі вчителька провела закріплення вивченого матеріалу, використавши нестандартні прийоми та роботу в парах.

Весь дидактичний матеріал побудувала на народознавчій основі, розробила картки для дослідження мовного матеріалу для кожного учня.

Цікавим і хвилюючим був урок духовності на тему «Людська душа – то Божий храм», проведений Н.І. Таранюк. На ньому учні не тільки глибше ознайомились з поняттями «дух», «душа», «духовність», а й розкрили поняття «Божий храм», храм найвищого людського єства – душі, доводили, що цей храм святий і нівечити його не можна, бо він існує тільки з кращими рисами людини.

Учні читали вірші поетів Вінниччини, свої власні, співали пісні.

Успішно пройшов виховний захід, присвячений Дню писемності, «Минуще все, лиш слово не мине». Він був спрямований на виховання любові до рідної мови, патріотизму. Учні вміло продемонстрували виразне читання та акторські здібності. Завершився семінар презентацією кафедри.

Вчителі поділилися своїм досвідом роботи та успіхами.

Ніна КРАВЕЦЬ, директор Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
5 фото   
<b>Влада для людей, а не люди для влади</b><br />Голова обласної державної адміністрації Микола ДЖИГА позавчора побував у нашому районі. Хоч програма перебування була...
3 фото   
<b>Сергій РУДЧЕНКО: «Коровай буде вагомим»</b><br />ці липневі дні лани Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» особливо привабливі, дихають щедрістю тепла і...
2 фото   
<b>Молодь єднає Україну</b><br />Ініціатором велозаїзду стала молодіжна громадська рада при райдержадміністрації. Патріотичний захід відбувся під...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тирлівка
Герасимчук Максим Дмитрович (1907) 1907 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
В цілому підприємства міста в 1944 році завдяки наполегливій праці трудящих випустили продукції на загальну суму понад чверть млн. крб. Успішному виконанню виробничої програми значною мірою сприяло розгортання соціалістичного змагання, яке очолили комуністи. Приклад у перевиконанні виробничих завдань показували робітники — члени партії І. Ф. Яроцький, І. І. Олійник, які систематично... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Семінар-практикум у Шляховій - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники