КНИГА ЗА КНИГОЮ…

  • 1
  • 10 Грудня 2008 р

Виходом нових книг земляків зараз нікого не здивуєш.
Правда, дивує і вражає інше: авторами цих книг є люди різних професій – від простого енергетика до академіка. Це й засвідчують останні новинки книговидання. Ось, скажімо, днями побачила світ уже п’ята книга самобутнього автора, диспетчера Бершадських електромереж Анатолія Гарника «Крізь терен-цвіт».

Вийшла вона у вінницькому видавництві «КонтинентПРИМ». Це своєрідний підсумок прожитого і пережитого, оригінальний поетичний щоденник, що увібрав у себе часом філософське, а подекуди й гумористично-сатиричне і навіть іронічне осмислення реалій нашого життя. Цікаво, що Анатолій Григорович починав свій творчий шлях саме із гумористичних жанрів, але поступово освоїв і лірику. Він, до речі, є автором слів до гімну нашого земляцтва у Києві.
А у київському видавництві «Науковий світ» надруковано книгу іншого нашого земляка – полковника МВС у відставці Миколи Цимбала «Ваши мечты, цели и цель жизни».
Це посібник для дистриб’ютора-початківця, своєрідна інструкція для людини, що прагне освоїти основи мережевого маркетингу, здобути нову для себе професію.
Крім того, читачі знайдуть у книзі ексклюзивну інформацію про здоровий спосіб життя, поради, як досягти гармонії фізичної, духовної та інтелектуальної, соціальної якості існування.
Книга ректора Одеської національної академії харчових технологій, випускника Бершадської школи №1, професора Богдана Єгорова «Две большие разницы – это, как минимум, четыре маленькие» – теж незвична, принаймні, для самого вченого. Адже це перша його книга як літератора і художника. Перед нами – своєрідний підсумок прожитого і досягнутого, тут вміщено есе, вірші, афоризми про красу і щастя жити, вміння долати труднощі. А ще – репродукції картин Богдана Вікторовича, адже він є також самобутнім художником..
Книга вийшла до 50-річчя нашого земляка, яке він відзначив у серпні. І вийшла вона, звісно ж, в Одесі.
Порадував новою книгою ще один наш земляк – доктор філологічних наук Матвій Гейзер. Це життєпис славетного діяча культури, артиста і співака Леоніда Утьосова. І побачила світ книга в Москві, у видавництві «Молода гвардія» в серії ЖЗЛ (Жизнь замечательных людей»). Як стало відомо від самого автора, він зараз працює над новою біографічною повістю – про відому акторку Фаїну Раневську.
Як бачимо, вихідці з маленького районного містечка роблять великий вклад у загальну справу, своїми книгами утверджують у світі не тільки себе, а й наш край.
Федір ШЕВЧУК.


автор: Газета "Бершадський край"
Дивіться також в розділі  Знай наших
» 16.06.2018 14 орденів знайшли своїх героїв. Днями під час чергової поїздки на Схід України до зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС) вінницькі та бершадські волонтери доставили на фронт нагороди і гуманітарну допомогу.
» 25.03.2018 У Вінниці пройшли урочистості третього регіонального етапу національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. У рамках заходу «Благодійна Вінниччина-2017» віншували кращих в області...
» 17.03.2018 повернулися благочинний Бершадського району, протоієрей Ростислав Процанін, депутат обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та волонтер Аліна Мазур.
» 08.03.2018 Найкраще про підприємство можна дізнатись через людей, які в ньому працюють. На початку весни та напередодні Міжнародного жіночого свята ми знайомимо вас із жінками Вінниччини, які залишилися на малій батьківщині будувати кар’єру та покращувати...
» 13.02.2018 За мужність і відвагу
» 13.02.2018 Від «Надбужанки» – захисникам України
» 20.01.2018 «Кинувшись на рейки, я відштовхнув Віталика, а сам уже відскочити не встиг»
» 06.01.2018 Вітаємо земляка!
» 06.01.2018 Мати - героїня
» 23.09.2017 «Масяня» після весілля знову вирушив на Схід
Всі статті розділу Знай наших »
Цікаві фото
4 фото   
11 фото   
5 фото   
15 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Зарицький Максим Васильович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 21.02.45. Похов. Австрія.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

КНИГА ЗА КНИГОЮ… - Бершадщина - перлина поділля - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники