Автор 215 друкованих праць, шести монографій, електронних книг та науково-популярних фільмів. До речі, про нашого знаного краянина розповідається в подарунковій ілюстрованій книзі "Буковина. Імена славних сучасників".
Наукова школа професора Юзька пов'язана з дослідженням акушерської патології, медичної генетики, дитячої гінекології, акушерської і гінекологічної ендокринології, проблемами репродукції людини, запровадженням лапароскопії та пластичної гінекології. Кафедра, яку очолював професор Юзько, базується при Чернівецькому клінічному пологовому будинку №1, тож саме тут, після відповідного стажування за кордоном, науковець разом зі своїми однодумцями запровадив лапароскопію як сучасний метод оперативного втручання. Оскільки фахівці кафедри почали детально займатися проблемами дитячої та підліткової гінекології, з 1999 року змінено назву кафедри (їх є всього три в Україні), а останніми роками вона стала ініціатором проведення в Чернівцях фахових конференцій, у т.ч. й міжнародного рівня, метою яких є вироблення стратегії розв'язання проблем репродуктивного здоров'я дівчаток як майбутніх матерів.
Завдяки Олександру Михайловичу в Чернівцях майже десять років тому з'явився центр репродуктивної медицини, який допоміг стати матерями багатьом жінкам з певними проблемами, що перешкоджали їм завагітніти. Нині кількість дітей з пробірки перевершила сотню, а центр став основною репродуктивною базою для всього західного регіону України. Причому, вченим вдалося "перехитрити" природу, оскільки коефіцієнт успіху в центрі дорівнює 31%, у той час як природний процент запліднення становить тільки 25%.
Професор О.М. Юзько – член Європейської асоціації гінекологів та акушерів, Європейського союзу репродукції людини та ембріології, Нью-Йоркської академії, Українського всесвітнього лікарського товариства.
Він переконаний: у національній медицині не потрібно "винаходити свій велосипед", варто скористатися світовим досвідом. Тож під егідою міжнародних агенцій, які запрошують ученого та його однодумців на конференції, створюються амбулаторні та стаціонарні накази, протоколи надання медичної допомоги, які адаптуються на терені держави. Періодично у Києві разом з іншими вченими професор Юзько працює над актуальними проблемами галузі.
Олександр Михайлович щедро ділиться досвідом з колегами, передає його своїм учням, разом з якими не тільки досліджує причини погіршення здоров'я жінок, їх репродуктивної функції, а й практикує. Цьому закладу в числі перших в Україні присвоєно статус доброзичливого до дитини. Тож не одна мати, якій науковець допоміг привести у світ дитя, адресує йому щиру вдячність.
Віриться, що і в Києві наш знатний земляк продовжить свою успішну працю.
Наш кор.