Fridge magnet wooden gears

Школа Алли Дігтяр

  • Подобається0Не подобається
  • 11 Травня 2011, 09:00

На знімку: А.М. Дігтяр серед вихованців дитсадка. Фото з архіву дитсадка.

Мабуть немає в нашому місті людини, яка б не знала Алли Михайлівни Дігтяр. Привітна, усміхнена, добра, душевна, вона щодня поспішає на свою улюблену роботу в Бершадський дошкільний заклад №3 «Малятко».

Саме малюки своєю неповторністю, щирістю ніби живлять нашого славного керівника, дають їй нові сили, роблять життя веселим та змістовним.

Скільки дитячих сердець зігріла вона своїм теплом, якщо почала працювати з малюками ще в далекому 1964 році, а з 1977-го дарує свою любов маленьким бершадчанам. Завжди вимоглива до себе і до інших, талановита та творча, вона дбає, щоб колектив, очолюваний нею з 1984 року, сіяв у дитячі душі зерна добра і справедливості. Її не можна уявити без дітей, як і дітей без неї. Це сенс її життя. Їм вона присвятила всю себе сповна, за що їй низький уклін і шана.

Енергія, невтомність, оптимізм Алли Михайлівни – взірець для всього колективу, що з радістю відзначає в ці святкові травневі дні славний ювілей свого дорогого керівника. Адже кожен, хто пройшов її школу, трудовий гарт, успішно трудиться на педагогічній ниві. З її легкої руки та творчості народжується багато відданих своїй справі педагогів.

Ще А. П. Чехов писав, що народу, як сонце, потрібні сподвижники. Алла Михайлівна для багатьох людей такою і є: доброю, душевною, здатною в будь-яку хвилину прийти на допомогу кожному, хто її потребує.

Завдяки своїй душевній теплоті і щирості у стосунках між людьми і невтомній праці, великій любові до дітей Бог подарував їй вічну молодість, а людям – радість зустрічі з нею.

Дорога наша Алла Михайлівна! Нехай же таких зустрічей у Вашому житті буде якнайбільше, а життя Ваше буде багатим на здоров’я, доброту, шану, любов, на Боже благословення!

Галина ГЕДЗЬ, Інна ТОМЕНКО, від імені колективу ДНЗ №3 «Малятко» м. Бершаді.


Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Пожежники з Моравіци відвідали Баланівку</b><br />На свято Івана Купала в Баланівку приїхали польські друзі з гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства. Вони привезли,...
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
18 фото   
<b>БЕРІЗКИ-БЕРШАДСЬКІ</b><br />
3 фото   
<b>Побратими по слову і духу</b><br />Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Мельник Іван Овксентійович (1920) 1920 р., українець. Мобілізований в 1939 р. Гв. рядовий. Загинув 24.08.43. Похов. с. Довгеньке, Ізюмський р-н, Харківська обл.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Школа Алли Дігтяр - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники