Гарний господар, музикант, сім'янин

  • 0
  • 26 Грудня 2015, 09:00

З роси і води. Так і хочеться саме цими словами почати розповідь про чудового односельчанина, беззмінного впродовж десятиліть директора Устянського будинку культури Олександра Михайловича Савченка.

Він – працелюб, понад усе цінує порядність у кожному, хто його оточує. А у колі друзів, колег по культурному цеху він завжди. Та що там казати, він взагалі порядна людина, що може підтвердити будь-хто із його знайомих.

З рідним селом, звичаями, культурою практично пов’яза не все його життя. Навіть під час проходження військової служби у Німеччині грав у військовому оркестрі. Згадуючи ті роки, розповідав, що хоч і серйозною була служба, армійські будні, навіть після багатокілометрового маршу з повною викладкою, обов’язково повертав у військовий клуб, брав у руки трубу, грав і тільки тоді по-справжньому відпочивав. При цьому часто згадував рідне село Устя, своїх батьків, друзів. І, мабуть, оті спогади линули разом із мелодією його кларнета на Батьківщину.

Повернувшись додому, пішов на роботу у цукровий завод. Шоферська професія теж була йому до душі, але думки дедалі більше линули до улюбленої справи, яка невдовзі привела його від студента культосвітнього навчального закладу на посаду директора Устянського будинку культури.

Розповідати про Олександра Михайловича можна було б годинами, але і у цьому випадку розповідь була б неповною, якщо не бачити його в роботі, у колі сім’ї чи під час дозвілля. Коли готується культурно-мистецький захід у селі, він вкладає всю свою душу у цю справу, налаштовуючи своїми енергією, темпераментом на святковий лад не тільки колег, а і всіх, кому мила українська пісня і запальний танок.

Причому, поважають Савченка не тільки його ровесники, він є кумиром усієї сільсь - кої молоді.

Неабияким тилом, підтримкою нашого ювіляра є його сім’я: дружина Надія Василівна, сини Юрій та Сергій зі своїми сім’ями. Турботливий чоловік, гарний батько, люблячий дідусь віддає родині всю свою душу.

Про нього можна було б розповідати ще і як про садівника, виноградаря і навіть агронома на його обійсті, механіка. Він є досить гарним господарем, у якого багатьом знайшлося б чому повчитися.

23 грудня Олександр Михайлович відзначив гарний ювілей – шістдесятиріччя. Вїд щирого серця бажаємо йому рясного щастя, злагоди і достатку в родині, натхнення – у роботі, здійснення усіх задумів і Божого благословення.

З шаною і повагою – друзі, колеги, односельчани.


автор: Газета "Бершадський край"
  • Населені пункти:
  • Устя
Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
34 фото   
19 фото   
3 фото   
4 фото   
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Ткачук Павло Іванович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »


Якщо Ви виявили помилку, виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl+Enter щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
Може бути цікаво

Гарний господар, музикант, сім'янин - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники