Педагогічний колектив неодноразово заносили на районну Дошку пошани.
За цей час школу закінчили понад 2000 випускників, з них: 96 – із золотою та срібною медалями, 982 – хорошисти, 485 – здобули професії працівників сільського господарства і нині працюють і в селі, і в різних куточках країни.
На базі школи Пантелеймон Вікторович Поліщук досить успішно організував виробниче навчання: випускники здобували професію механізатора широкого профілю, дівчата – оператора машинного доїння.
Директор школи творчо підходив до організації трудового виховання в школі. Так, з 1964 по 1988 р. було організовано виробничу бригаду, яку очолював учитель біології Яким Йосипович Павук. Проводилась велика дослідницька робота за завданням вченого агронома, Героя Соціалістичної Праці, голови колгоспу ім. Кірова Івана Омеляновича Дяченка. За високі врожаї бригаду нагороджували грамотами ВДНГ.
У 1975-1987 рр. директор школи забезпечував діяльність літнього табору праці і відпочинку, а заступник директора з виховної роботи Катерина Літинська зразково організовувала особливий режим роботи та відпочинку учнів.
За бездоганну роботу в таборі учнів нагороджували поїздками на екскурсії в містагерої.
Досить дбайливо П.В. Поліщук поновлював навчальні кабінети наочними посібниками.
Школа була забезпечена технічними засобами: було 15 телевізорів, 29 фільмоскопів, 23 програвачі, обладнано лінгафонний і комп’ютерний кабінети – гордість школи.
Директор забезпечував творчу атмосферу серед педагогічних працівників. З великою віддачею працювали вчителі: 10 – відмінники народної освіти, 3 – мали вищу категорію, 2 – старший учитель, 2– учитель-методист, 3– нагороджені орденами.
Пантелеймон Вікторович працював у великій співдружності з головою місцевого колгоспу І.О. Дяченком, згодом з Анатолієм Павловичем Царюком, Василем Степановичем Траченком, з сільським головою Надією Іванівною Волощук. Усі вони з розумінням ставилися до потреб школи: безкоштовні обіди, обладнання кабінетів, спільна робота по вихованню молоді.
Директор школи двадцять сім років очолював товариство «Знання». Пропагандисти, лектори, агітатори вели масово-політичну роботу серед населення професійно, глибоко, своєчасно. Дякуючи організаторським здібностям Пантелеймона Вікторовича, первинну організацію товариства «Знання» було визнано найкращою в області. Постійним, зразковим секретарем організації була Олена Анатоліївна Лопатко.
За досягнуті успіхи в ідейно-політичному, культурному вихованні молоді П.В. Поліщуку було присвоєно звання «Заслужений працівник культури», а за особливі заслуги в навчально-виховній роботі він удостоєний звання «Відмінник народної світи України, Радянського Союзу», нагороджений орденом Знак Пошани.
Шановний Пантелеймоне Вікторовичу!
Зозуля накувала Вам 80 літ. В день ювілею хочеться низько вклонитися Вам, учителю з Великої літери, в подяці за все зроблене. Хай же здоровиться Вам ще багато літ, на радість родині, усім людям. З роси і води!
Григорій ПОГОНЧИК, Галина НЕВЕЛИЧКО, громадські кореспонденти.