Fridge magnet wooden gears

Проблеми громади мають вирішуватися спільно

  • Подобається0Не подобається
  • 21 Квітня 2010 р

Жителі Малої Киріївки сповна відчули на собі усі плюси та мінуси нинішньої державної політики, тож, втомившись після складної виборчої кампанії, досить неохоче відгукнулися на відвідини сходу села. А даремно, тому що їхні проблеми ніхто за них вирішувати не буде. І хоч розпочинаючи свій звіт Осіївський сільський голова В.М. Соколюк, не то жартома чи всерйоз, пояснив малочисельність даного зібрання або ж вирішенням у Малій Киріївці всіх проблем взагалі, чи зневірою людей у можливість їх вирішити, все ж роботи на городах внесли тут свої корективи.
Серед головного позитиву 2009 року Віктор Миколайович назвав виконання бюджету сільської ради на 119 відсотків, що дало можливість нормально фінансувати бюджетні установи. На належному рівні працюють в селі школа, сільський клуб і бібліотека, ФАП, хоч в зимові дні в останніх відчувалась нестача тепла. Малюків організовано підвозять у дитячий садочок в Осіївку. Важливою подією в житті громади стало відкриття у Малій Киріївці новозбудованого храму, участь в роботах якого взяло чимало жителів. Село освітлюється в нічний час, в непоганому стані знаходиться центральна дорога. Нинішньої сніжної зими суттєву допомогу в розчистці вулиць надав райавтодор. Проводяться роботи по благоустрою.
Серед найголовніших проблем сільський голова назвав складну демографічну ситуацію – торік народилося 11 дітей, а серед 20 померлих було немало й молодих людей. Народжуваність хоч і почала зростати, але найбільше, на жаль, в неблагополучних сім’ях. Потребують поліпшення матеріальної бази заклади соціальної сфери. Не вдалося покінчити тут і з стихійними сміттєзвалищами, ще багато в селі безхозних дворів, стан території біля яких суттєво погіршує благоустрій в населеному пункті. Потребує ремонту Меморіал загиблим, постійної уваги – місцеве кладовище.
І хоч працювати владі довелося в умовах безгрошів’я, все ж стан життєдіяльності громади тут задовільний. Чимала заслуга в цьому і місцевого ТОВ «Осіївське», завдяки якому збудовано чимало об’єктів соціальної значимості.
Саме на це наголосила увагу присутніх його керівник, депутат районної ради Л.Т. Глушко. Вона зазначила, що французи, коли недавно приїздили в Осіївку, були вражені роботою сучасного європейського молокоблоку і доїльної зали та здивовані асфальтованими дорогами вдалині від траси. Громада – наш спільний дім, облаштовувати який ми повинні разом.
Змістовним був виступ і директора Малокиріївської школи Т.А. Сметанської, яка розповіла про роль в житті села педагогічного та учнівського колективів, підкреслила необхідність приїзду в школу правоохоронців та медиків з району.
Про стан правопорядку в селі говорив дільничний міліції В. М. Турулько. Тут також є чимало проблем – високою залишається злочинність, скоюється чимало крадіжок та інших правопорушень.
Відзначаючи внесок Осіївської територіальної громади в добрі справи району, голова районної ради М.Г. Бурлака проаналізував у своєму виступі діяльність головних сфер життєдіяльності Малої Киріївки, вказав на недоліки та недопрацювання.
Так, якщо завдяки участі багатьох територіальних громад у державних, обласних та районних проектах на Бершадщину було додатково залучено 1 млн. 200 тис.
гривень, то Осіївська громада в цьому стоїть осторонь. Головне, зазначив Михайло Григорович, не бути в селі байдужими до всього, що відбувається навколо, єднатися і гуртуватися самим для вирішення тут проблем.
Приємною несподіванкою для учасників зібрання, особливо педагогів, стало вручення школі М.Г. Бурлакою принтера-сканера до комп’юте ра.
В цілому, відзначали виступаючі, жителі Малої Киріївки дружні та працьовиті, тож при єднанні інтересів та вмілій їх організації тут можна вирішувати багато проблем, формувати надійну перспективу для села.
Павло БАЙДАЛЮК.

Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Лейтенант міліції вишиває ікони</b><br />В Бершадському райвідділі працює інспектором з міграційного контролю сектору у справах громадянства, імміграції та...
3 фото   
<b>Голова Бершадської райдержадміністрації вивчає проблеми села</b><br />9 березня 2011 року голова райдержадміністрації Олександр Снігур відвідав одне з найвіддаленіших сіл району &ndash;...
9 фото   
<b>У Бершаді знято пам'ятник В. Леніну</b><br />&#160;Не те, щоб повалено чи по-звірячому розтрощено. Просто вранці його не було на звичному місці. На його місці...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Вовчок
Комар Дмитро Олексійович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Перемога Великої Жовтневої соціалістичної революції була радісно зустрінута бершадськими трудівниками. В січні 1918 року тут проголосили Радянську владу. Але незабаром до міста вдерлися німецькі окупанти. Окупація та хазяйнування буржуазно-націоналістичних банд важким тягарем лягли на плечі трудящих. Тільки з цукрового заводу було вивезено 50 тис. пудів цукру. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Проблеми громади мають вирішуватися спільно - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення